Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

W sieci wylądował wstępny zarys wydawniczy od MAGa. Wśród dat pojawił się trzeci kwiecień jako premiera "Nasze imię Legion, Nasze imię Bob" autorstwa Dennisa E. Taylora. O książce, która rozpoczyna trylogię słyszałem wiele dobrego. Stanowi lekką i bardzo przyjemną lekturę sci-fi z dużą dawką humoru. Poniżej możemy podziwiać okładkę.

Wśród innych dat zagościły dwa tomy wznowienia Dawcy Przysięgi w twardej oprawie. Wczoraj przyszły do mnie Słowa Światłości i ogromnie się cieszę, że jeszcze pod koniec maja dostanę dwa nowe tomy Archiwum Burzowego Światła!
O kolejnych okładkach i premierach będę informował na bierząco.

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #mag #dennisetaylor #cosmere #brandonsanderson #sanderson #archiwumburzowegoswiatla
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

W sieci wylądował wstępny zarys wyda...

źródło: comment_1583512656YPuYT2fr76RKYyMAHlqEVV.jpg

Pobierz
  • 3
@Whoresbane: Nie wiem kto komu robi, ale te od Fabryki są na tyle podobne, że człowiek widząc taką okładkę od razu myśli że to książka tego samego autora którą przed chwilą przeczytał. Już pomijam użycie tych samych czcionek nawet wtedy gdy autorzy mają to samo imię. (°°