Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@myrmekochoria: musiałem na studia ogarnąć ten konflikt. Ciężko mi uwierzyć że jak się rodziłem to ludzie wierzyli ze głos z radia to głos Boga a sąsiad mordował sąsiada ze zgledu na selekcję Belgów z 1954 roku. Mam nadzieję że nie będę żył w czasach w których tak wielki mord będzie ignorowany ze stron pokojowych instytucji.
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: Jedno z bardziej interesujących ludobójstw - ot rewolucja "proletariatu" w warunkach średniowiecznych. Hutu i Tutsi było klasą społeczną, a nie narodowością. O Hutu/Tutsi decydowała ilość posiadanych krów, także jednego dnia mogłeś być Tutsi, a następnego dnia zawrzeć złą transakcję i puff - jesteś Hutu.
  • Odpowiedz
@doogroo2:

Bzdury piszesz i jeszcze plusy dostajesz...


I gównianym obrazkiem z dupy z tym walczysz, nie złociutki. Hutu i Tutsi to jak najbardziej drabina feudalna, a nie XX wieczne pojęcie
  • Odpowiedz
@doogroo2: O ja #!$%@?ę, jaki tryhard w szyderę. Nie złotko, krowy nie spadały z nieba, że nagle mieliśmy american dream - od pucybuta do milionera w skali makro. Ruchliwość pomiędzy klasami społecznymi nie jest tak wielka, by wywrzeć widoczny genetyczny wpływ.

Co do reszty - rozpisałem ci wyżej, to się odnieś, a nie wal truizmów, bo zaraz będziesz bredził że Faraonowie i kasta świątynna byli innej narodowości niźli ich poddani
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Camilli: @doogroo2: w sumie prawda jest taka, że są różnice genetyczne i to wyraźne. Wiadomo, że jest część społeczeństwa, gdzie było to mocno wymieszane ale nie w sposób gdzie, jak twierdzi złocioniunieńki @Camilli (uwielbiam takie prowokacje przez zdrabnianie) człowiek co rano się budził i sobie wybierał tożsamość rasową (po ew. wizycie u swojego stada bydła). Zacieranie różnic rasowych jest bardzo rygorystycznie przestrzeganą zasadą już PO masakrze bo
  • Odpowiedz