Wpis z mikrobloga

@Akuzativ: tak, windschott to siatka, ktora ma za zadanie zmieniac przeplyw powietrza. Majac windschotta i jadac bez dachu z podniesionymi szybami masz oplyw powietrza jakbys jechal z dachem. (podczas deszczu nie pada do srodka, bo sie poduszka powietrzna robi, sprawdzone) i po karku nie wieje, czuc tylko fajny lekki wiaterek.

kup sobie ledy na dlugie do kompletu. mam sprawdzone jak co ;) bo u siebie tez mam kseny i dorzucalem
  • Odpowiedz
Hm, a droga ta zabawa z tą siątką do mojej fury? Jeszcze mnie OC czeka, oplaty, a samo auto też troche przekroczyło budżet. Muszę miesiąc, dwa pooszczędzać teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stitch: widziało już dzisiaj 5 znajomych, w sumie każdemu szczena opadła. Mieszkam w bieda mieście, takze nawet takie auto robi wrażenie na ludziach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Akuzativ: kazde kabrio robi wrazenie, niezaleznie od wartosci i wieku. Teraz juz wsiakniesz w ten styl zycia na maksa ;) nie zdziwie sie jak kiedys stwierdzisz, ze megana zostaje i dokupujesz drugie auto, bo zadne juz nie da takiej frajdy. W cabrio doslownie zycie zwalnia ( ͡ ͜ʖ ͡) a tym bardziej posiadajac hard topa. 2 auta w jednym, ladnie wygladajace coupe. No i... dajace
  • Odpowiedz
@Stitch: jakis pomysl czemu nie dziala mi zestaw glosnomowiacy po podlaczeniu w miejsce tej zapalniczki? Sprawdzalem znajomego zestaw I tez nie dziala. Wchodzi z oporem I nic sie nie zapala. Chociaz zapalniczke normalnie grzeje.
  • Odpowiedz
@Stitch: Taa, wystarczyło przeczyścić spód tego wejścia i śmiga. I w sumie na chwilę obecną oprócz migającej na sekunde kontrolki STOP i hamulca ręcznego od czasu do czasu jednocześnie przy zakręcaniu i hamowaniu, nic nie dolega. Wyczytałem, że najprawdopodobniej jest za niski poziom plynu hamulcowego.
  • Odpowiedz