Wpis z mikrobloga

Ogólne wrażenia to takie, że te dwa peżoty, które oglądałem, wyglądają przy nim jak zabawki. Chociaż może to po prostu takie peżoty mi się trafiły( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ogólnie jestem zachwycony tym autem, 160koni w turbo robi robote. Tylko też wiadomo, trochę więcej trzeba dać.
  • Odpowiedz
@Stitch: byłem dziś z mechanikiem, wziąłem. Fura moich marzeń póki co, gdybym nie musiał jutro o 5 rano wstać, to bym jeździł nim pół nocy. Nawet nie wiem co powiedzieć, przeskok z punto, czy teraz jak miałem 22letniego forda jest kosmiczny
  • Odpowiedz
taaa, tysiąca mniej dałem niż na aukcji. Do roboty w sumie na chwile obecną klamka od strony kierowcy, trzeba ją mechanicznie zamykać kluczykiem, bo na pilota otwieranie i zamykanie tylko drugie drzwi łapią. Poza tym na chwile obecną nic więcej nie stwierdziłem. No, prócz dupereli, które sam ogarne w pare godzin na parkingu.
  • Odpowiedz
@Akuzativ: stary, to tym bardziej gratki. Zrobiles przeskok o conajmniej kilkanascie leveli w wypo i komforcie w porownaniu do fi00ta :D koniecznie daj znac za jakis czas jak dalej wrazenia. Oby sluzyl, zajebista wersje wyrwales :)

  • Odpowiedz
@Stitch: poza tym prawie się rozbiłem cofając juz z komisu. Zapomniałem, że czujników cofania nie ma, dobrze, że mi kolega bipnął bo bym pieprznął w beeme wartą kilkadziesiąt k ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Stitch: dziękówka, dzisiaj od 2 w nocy nie spałem, bo tak się podnieciłem wizją posiadania tego auta, a na 6 do roboty. Dzisiaj, jak już je mam, też nie wiem czy uda mi się normalnie zasnąć xD
  • Odpowiedz