Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki, juz jutro 6 marca rocznica daty ktora kazdy koneser patologii powinien miec zapisana w sercu. Dokladnie 6 marca 2019 roku na Odolanowskiej w Łodzi odbyla sie prawdopodobnie najwieksza bitwa w historii patocontentu, gdzie mutant proboszcz przez 3 minuty n---------l psa malysza butelka. Na yt chyba nie ma zadnych nagran, ale na cda mozna nadal znalezc ten kawal historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#patostreamy
#malyszofficial
#danielmagical
#patostreamy
#rafatus
#ksiadztv
misrzmocyognia - Drogie wykopki, juz jutro 6 marca rocznica daty ktora kazdy koneser ...

źródło: comment_1583440988h9iAaf4n94SkDsKlaiAbYy.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@misrz_mocy_ognia: Szkoda, że to się tak szybko skończyło i cele jak ruchanie Roksy, sranie i wirowanie gówna we Frani czy walenie konia na zdjęcie Margaret nie zostały nigdy spełnione. Jak by to wszystko się udało mogliby być na szczycie. Był to bardzo dobry spin-off Urzędniczej. Gdyby nie kobita Proboszcza by to pewnie wszystko zrobili, po jej telefonie pamiętam tak wygasł, że nie chciał nic robić. No i jak by uczciwie
  • Odpowiedz
@misrz_mocy_ognia: nie wiem czy że mną jest coś nie tak... Ale jak oglądałam shoty z tego to nie mogłam patrzeć, przerażało mnie to. Znowu jak rafatus bił marlene, to oderwać wzroku nie mogłam i cofałam w kółko do najlepszych scen
  • Odpowiedz
@Julia100: ja ogladalem to na zywo i za glowe sie lapalem jak mu wsadzal kolejne ciosy.

przelomowa scena polskiej patokinematografii, kamiel milowy i wielkie dokonanie filantropa, ekscentryka i wodzireja - proboszcza.
  • Odpowiedz