Wpis z mikrobloga

Z takiej racji, że jest nowe drzewko, kupiłem sobie Leo i teraz się zastanawiam czy w ogóle jest warto iść w te HTki, czy może raczej medy szwedzkie są lepsze. Obawiam się, że może te HTki są za mało mobilne i przez to rzadko kiedy będzie okazja wykorzystać wieże. Ktoś może się podzielić doświadczeniem?

#wot #worldoftanks
  • 10
@OvIce: Gdybym miał porównać do siebie te czołgi pod względem satysfakcji z gry, to wyglądałoby to tak: Emil II, Udes 15/16, Kran, Emil I, Udes 14 5, Udes 16. (od najlepszego do najgorszego) Więc bardziej polecam HT jako ogół, natomiast w przypadku średnich dyszka jest bardzo dobra, poprzednicy to trochę syf.
@OvIce: Ósemka jest taka sobie. Pancerz wieży na którym nie można polegać. Lepiej grać tym jako czołgiem wsparcia. Zdecydowanie polecam odblokowywać silniki na obu Emilach, bo to muły są na stocku. Wymaxowana dziewiątka to jeden z lepszych ciężkich na 9 tierze. Kran to taki Emil II z odrobinę lepszym pancerzem, lepszym dpm i mobilnością. Trochę cierpi na brak penetracji, ale w 90% przypadków jest wystarczająca.
@Bioenergoterapeuta: zawsze odblokowuję wszystkie moduły, więc i tutaj na pewno tak zrobię. Kiedyś sporo grałem ciężkimi, mam nadzieję że jeszcze pamiętam co i jak, najwyżej będę jeździł na medowe górki xD