Wpis z mikrobloga

Fafachtem trochę się spóźniłem na konkurs intro do filmików na Twoim kanale, @mateusz-kupiec (akat dopiero dziś mnie naszła ta ninspiracja), ale może jeszcze rozpatrzysz moją kandydaturę i pozytywnie zaakceptujesz, bo to byłby sztos, jak siemuwi!
Pozdawiam imijego dnia, benc!
#bonzo
X.....e - Fafachtem trochę się spóźniłem na konkurs intro do filmików na Twoim kanale...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukwyk: Akat muszę pilnować dupsko swoje, bo to nie moje dzieło i autor może mnie zacząć kocować i innerzeczy albo wytoczyć pozew z kodeksu karalnego za prawa autorskiego tego typu, bebg.
  • Odpowiedz
@XDwGlowie: stego powodu że akat naruszyłes takom kwestie sprawie moich praw autorskich dostajesz za kare czelen w turym musisz przez 10 minut ruszać gulkom uszatego lumpa ala mateusza kupca, na czelen masz 2 dni benc i następnym razem pilnuj dupski swoje hejkerzu

@WsmietnikuNiby doszanowuje za akat czuwanie ogunie wygrywasz u mnie harnasia benc
  • Odpowiedz
@XDwGlowie: akat już nic sie nie da zrobić, byłem przedfilom w prakaturze a że mam rozine w policji to możesz sie spodziewać poprawczaka, za błędy się płacze... sory płaczy... źle sory,.. k---a za swoje się błędy płaczy.. kurde mrus podchodzi znowu i mi zaschlo w gadle
  • Odpowiedz