Wpis z mikrobloga

@frems A nie wjechałeś ostatnio w jakąś dużą kałużę? U mnie ten błąd wywala jak jest mokro. Od speca od C5 dowiedziałem się, że one mają w tylnym lewym nadkolu skrzynkę z elektroniką od zawieszenia, sond i FAP i jak to zamoknie to od razu wywala błędy.
via Android
  • 0
@jeloo nie, stało dwa tygodnie u mechanika ale właśnie jakiś taki błąd się zaczął pojawić że coś z sonda.
@asffaf odradzam xD a na pewno z v6. Jak już to szukaj 2.0 diesel.
@ZiumZium Jak nie masz co robić z pieniędzmi to bardzo fajny wybór. Ja prowadząc prawidłowy serwis włożyłem na pewno 15 tys w naprawy przez dwa lata. Wymieniłem pół zawieszenia, kompletne sprzęgło z dwumasą, to mi znów wywaliło błędy - teraz akurat wymieniłem tylną belkę, EGR, czujnik kąta skrętu kierownicy i mam dość. Kupiłem sobie starą Astrę, a C5 czeka na frajera.

Nie wiem, czy to ja trafiłem taki trefny egzemplarz ale mój
@Pio23 2006 - na razie wyremontowałem i oddałem tacie bo swój rozbił. Ale docelowo się go pozbywam, bo mi zwyczajnie szkoda pieniędzy. Stwierdziłem, że zamiast pakować kolejne 5 tys to lepiej sobie kupić coś innego za tę kasę na dojazdy.

@ZiumZium Jak będziesz szukał to bardzo dokładnie sprawdź stan tej cytryny. Ja wjechałem tylko na ścieżkę i żałuję.