Wpis z mikrobloga

Chciałbym prosić o poradę obecnych na tagu. Dostałem dziś z sbc Mbabu i w sumie okazuje się być bardzo fajnym grajkiem, który mógłby zastąpić mojego Guardiolę. Wpadłem na pomysł by zrobić sbc o Zakarię, w najbliższym czasie zakupić Van Dijka i zlepić taki skład. Sądzicie, że obrona będzie dawać radę, czy raczej wypadałoby jeszcze coś pokombinować? Będę wdzięczny za każdą opinię.

https://www.futbin.com/20/squad-builder/view/13888732
#fut
Pobierz
źródło: comment_1583360171Kb5W3R1S57nNzBIRlgRcZZ.jpg
  • 8
@kokos1235: zrobiłem go bo wyszedł mnie jakieś 50k i było warto. Pograłem nim w parze z Akanjim który w sumie ma podobne staty ale Akanji to przy nim totalny bolec, nie potrafi się ustawić, wiecznie spóźniony. Zakaria jest bardzo spoko
@PLDan: @Krystiaaano98 Dziękuję wam bardzo za pomoc i opinie! Tak więc zrobię Zakarię. Natomiast jeśli chodzi o duet Van der Sar i Van Dijk to uważacie, że będzie git, czy macie inne pomysły? Aktualnie w obronie pykam Ramosem, Varanem i na budzie Courtois POTM
@Krystiaaano98: VDS Wpadł mi z paczki z losową ikoną za 18 swapów, więc ten... xD Ciągle zmieniam bramkarzy bo jak na moje to każdy jest słaby (albo poziom strzałów w 6-8 dywizji się podniósł dłuższy czas temu).