Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 236! W dzisiejszym wysrywie padło 19 HASEŁ oraz POTRÓJNE BINGO! Wyniki:
JĘZYK POLSKI: SE; do POKETA wrzucam; TUTEJ; BROK rozdzielczy; z różnymi ROŻDŻELNICZAMI; DZISIEJ;

Wysryw zaczynamy od łażenia po GALERII wraz z MARIANEM. Następuje MACANKO szpeju z Media-Markt, począwszy od emulatorów starych sprzętów, na suszarkach skończywszy.

1:10 Temat z PRUSAKA na dziś: zbliża się Dzień Kobiet. A jak Dzień Kobiet to... REKLAMAKA salonu kosmetycznego Danuta, LINK POD FILMEM! XD

1:33 Dobra, wstawka reklamowa z dupy odbębniona, czas napchać bebzun i PRZETESTOWAĆ nową opcję w BURGER KINGU. Przy okazji #kieleckiulaniec informuje że SYTUACJA WYGLĄDA TAK, że dostał karty rabatowe do ręki. Będzie INTERAKCJA Z WIDZAMI, karty pojawią się na fb, jakby ktoś chciał dostać, zrobi"my" taką oo.... oo i #!$%@?, UCIĄŁ ZDANIE ( ͡° ͜ʖ ͡°) No, #rycerzekomody , czego nie zrozumieliście? Włazić codziennie na fejsa i czekać kiedy będzie post.

2:50 Oho, JANUSZ PRZY KORYCIE chwali się, że ponownie przeprowadził eksperyment "jedz jak Kasandra". A nawet dawał jej handicap, bo w przeciwieństwie do niej, on nie podjadał słodyczy wieczorami! Ja #!$%@?, że on sam wierzy w to co mówi...

3:10 Poburgerowy BEEEK, za 10 sekund drugi.

3:45 KURNIA, wszyscy mu mówią że jedzenie raz dziennie oraz wudecka z somsiadem co tydzień są złe. Więc #ussponton zrezygnował z ważenia, żeby się nie irytować! #!$%@?, no geniusz! XD

4:52 Są i przymiarki do nowej ZACHCIANKI, bebzun słucha sugestii widzów na temat nowej rozdzielnicy, i wszystkie które mu się spodobają wrzuca do "poketa".

6:44 JA PIERNICZE, bebzun znalazł zdjęcie ze starego mieszkania zanim się przeprowadził. Już wtedy miał na stanie sprzęt do ćwiczeń, którego używał raz na ruski rok XD

7:50 MIEDZIANY MACGYVER zabiera się za pierwsze przymiarki do wymiany skrzynki bezpieczników.

8:55 macanko part 2. Mówił że chciałby sobie pomacać sprzęt przed zakupem, i dokładnie tak zrobił.

Pod koniec filmu DYSTANS poszedł się piermandolić, bo nie udało mu się kupić rozdzielni na firmę matki, bo nie było jej w systemie i kazali mu WYPIERMANDALAĆ! No to ja się założę że on coś musiał #!$%@?ć, tylko nawet nie wie co dokładnie, albo to kolejna forma miedzianych żebrów.
#mocnyvlog
Pobierz PatoPaczacz - Ulane Bingo 236! W dzisiejszym wysrywie padło 19 HASEŁ oraz POTRÓJNE BI...
źródło: comment_1583350248NF2ccOXkZJXFGpBWaR0hxd.jpg
  • 4