Wpis z mikrobloga

Assassin's Creed Odyssey.

Czy ta gra jest taka glupia czy ja nie ogarniam przyciskow i ustawien?

#!$%@? mac.

- Walcze z przeciwnikiem, chce zablokowac kamere na jednym przeciwniku naciskajac R3, jednoczesnie poruszam sie uzywajac L3 i zamiast locka, wlacza mi sie co jakis czas jakis #!$%@? tryb do zdjec.

- Rozmawiam sobie z jakims NPCem nagle 2-3 najmnikow jedne #!$%@? na drugim zaczynaja mnie sciagac, jeszcze #!$%@? kazdy ma jakies zwierzatko towarzysza typu lew czy przerosniety rys i walcze nagle z 4 przeciwnikami naraz.

- Biore udzial w jakiejs bitwie i #!$%@? sie z kilkoma przeciwnikami naraz, a NPC z armii ktorej pomagam stoja #!$%@? jak statysci i sie jedynie przygladaja.

- Jade sobie na koniu, wyskakuje jakis przeciwnik i chce uciekac, a rumak jeszcze zwalnia w obecnosci przeciwnika.

- Walka z rekinami pod woda to juz w ogole jakas abstrakcja (w sumie to realistyczne.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Jeszcze chwile w to pogram bo podoba mi sie setting, ale mam nieodparte wrazenie, ze z roku na rok poruszanie sie i walka staje sie coraz gorsza w tym Assasinach. Juz chyba wolalem jak sie przeciwnicy ustawiali w koleczku i czekali na #!$%@? niz ta bieda imitacja systemu z dark soulsow.

#ps4
  • 8
  • Odpowiedz
@prodigi:

- Walcze z przeciwnikiem, chce zablokowac kamere na jednym przeciwniku naciskajac R3, jednoczesnie poruszam sie uzywajac L3 i zamiast locka, wlacza mi sie co jakis czas jakis #!$%@? tryb do zdjec.


Może coś jeszcze wciskasz? u mnie bez problemu

- Rozmawiam sobie z jakims NPCem nagle 2-3 najmnikow jedne #!$%@? na drugim zaczynaja mnie sciagac, jeszcze #!$%@? kazdy ma jakies zwierzatko towarzysza typu lew czy przerosniety rys i walcze nagle
  • Odpowiedz
  • 1
@prodigi w końcu ktoś to napisał. Pod każdym wpisem na temat ac prowadzę prywatną bojówkę origins długo nic gówno odyssey. Oczywiście nie zbieram zbyt wielu pochlebnych opinii ale zdania nie zmienię. Leży ta gra na półce bo cały czas myślę może zacznę lubię te #!$%@? asasynów ale nie bo #!$%@? dostanę znowu. Dla mnie to niegrywalne gówno. Rekiny, ciągle pływanie, najemnicy, bitwa ze świnia, drętwe, sterowanie jak w super mario. #!$%@? #!$%@?,
  • Odpowiedz
chce zablokowac kamere na jednym przeciwniku naciskajac R3, jednoczesnie poruszam sie uzywajac L3 i zamiast locka, wlacza mi sie co jakis czas jakis #!$%@? tryb do zdjec.


@prodigi: R3+L3 odpala tryb fotograficzny. Więc albo za bardzo tarmosisz lewą gałę (( ͡° ͜ʖ ͡°)), po prostu ją wciskając, albo masz coś nie tak z lewą gałką w padzie. Mi się nigdy coś takiego nie zdardzyło, ale też bardzo
  • Odpowiedz
@prodigi: Tryb fotograficzny możesz wyłączyć w ustawieniach. A do rekinów najprościej strzelać z łuku pływając na powierzchni, zasięg chyba nieograniczony jak podświetla je. W sumie wygląda to na bug ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz