Wpis z mikrobloga

Mistrz Stah Schek wkroczyl do celi Galak Pizzy.

- Galak Pizza! Nie wierze! Jestem największym fanem waszej hawajskiej! - Wykrzykiwał ściskając kolejno dłonie osłupiałych najemników. - Przyznajcie się który kreci te pyszne placuszki!

Mistrz Stah Schek spoważniał. - Zatrzymanie Was tutaj jest wynikiem nieporozumienia. Nie popełniliście żadnego przestępstwa, co więcej działaliście na zlecenie Republiki. Przepraszam Was za okoliczności.

- Chodźcie za mną - razem z eskortą republikańskich żołnierzy prowadził ich korytarzami - Tym niemniej na skutek ostatnich zdarzeń jesteście niebezpieczni. - Mistrz Stah Schek na chwile zamilkł. Przypomniał sobie podwójne pepperoni na ostro. Skrzywił się, spiął pośladki i kontynuował. - To znaczy bardziej niebezpieczni niż zwykle. Chcielibyśmy wiec z wami chwile porozmawiać i przeprowadzić kilka testów.

Mistrz Stah Schek poczuł nagły napływ negatywnych emocji. - My, w sensie Rada Jedi, nie Sanepid! Atmosfera wyraźnie się rozluźniła.

- Ok, jesteśmy. Proszę wchodzić pojedynczo, odpowiadać na pytania Rady i Mistrza Dyrektora. Przygotujcie sobie odpowiedz na to jakim zwierzęciem chcecie być - o to zawsze pytają!

- A jakbyście się zastanawiali gdzie jest brakujący kawałek pizzy - pływa sobie w głównym zbiorniku z bacą.

ChoNa Solo pobladł przypominając sobie co zrobił dawno temu w trakcie pewnej misji w centrum medycznym.
- Eee... może można go przenieść do któregoś z bocznych zbiorników - wykrztusił

#lacunafabularniestarwars

@Gregua @Knyazev @Patryk_z_lasu @Zeroskilla

@Lisaros @Queltas @Yokaii
  • 67
@Stah-Schek:

Mistrz Zaarbald

Witajcie przyjaciele. - powiedział. W pokoju z nim byli pozostało członkowie Rady w osobie Lorisasa Xsisa i Mistrza Maduka oraz ściągnięty z Yavinu reprezentant Rady Bezpieczeństwa - Mistrz Izaelo.

Wiem że możecie czuć się niekomfortowo przez to okrutne nieporozumienie i wtrącenie was do więzienia razem z terrorystami. Postaramy się to naprawić. Powodem dla którego chcemy z wami porozmawiać jest kwestia bezpieczeństwa. Waszego, naszego i całej Republiki. Jak sami
Mistrz Lorisas Xsis

Głośniej, w stronę gości:

- Witajcie, cieszę się, że nie tkwicie już w tej celi. Wiedzcie, że nie byłem zadowolony, gdy odebrano mi was spod swojej opieki. Dzisiejsza rozmowa wynika z tego, że zostaliście obdarzeni wielką mocą i warto, byście wiedzieli, co się z tym wiąże. Oczywiście zdajemy sobie sprawę również i z tego, że możecie mieć sami pytania do nas, może nawet jakieś prośby, stąd to spotkanie.
@Gregua:

Mistrz Zaarbald

Troche zmieszany odpowiedzią najemnika.

Wezmę to za potwierdzenie. Tak. Może zapytam pana Panie ChoNa Solo. Jak się pan czuje? Czy pamięta Pan jak to w ogóle się stało że wylądowaliście w jaskini? Kiedy poczułeś, że moc zaczyna cię słuchać? Jak się z tym czujesz? Bo chce żebyś wiedział że są z nami wysokiej klasy specjaliści, którzy potrafią załatwić każdy problem z mocą i można im zaufać.

Tu ukłonił
@Queltas: @Lisaros:
Szanowna Rado! Odezwę się pierwszy, bo kapitan jeszcze nie może dojść do siebie, po tym jak nas potraktowaliscie. To, co nas spotkało podczas tych 2 dni w więzieniu, nie świadczy dobrze o początku naszej wspolpracy.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc (ukłon w stronę @lisaros ) ale nie tak to powinno wyglądać.
Czy senat, na ktorego zlecenie dzialaliśmy, wie gdzie się znajdujemy?
Mistrz Lorisas Xsis

Senat wie, zresztą byłem niedawno na jego obradach i mocno podkreśliłem, że wasze zatrzymanie było nieporozumieniem, gdyby to ode mnie zależało, to od razu byście mieli widzenie, a Mateo Walas'hkem by trafił do bacta niezwłocznie, na szczęście Radzie udało się go wcześniej wydostać. Tak samo mocno sprzeciwiłem się staraniom narzucenia Wam jakiegoś nadzoru z ich strony. Można powiedzieć, że z naszej strony pada przysługa za przysługą. Jeżeli zaś chodzi
@Gregua:

Mistrz Zaarbald

Pragnę cię uspokoić, że Mistrz Xsis jest pełnoprawnym przedstawicielem Senatu, zgodnie z obowiązującą Konstytucją. Rada Jedi jest tutaj również zgodnie z założeniami Konstytucji i zgodnie z obowiązującym prawem, gdyż naszym obowiązkiem jest dbanie o bezpieczeństwo Republiki, a z racji waszego zadania, Konstytucja dotyczy również was. Także jak sam widzisz, masz wszystko czego sobie życzyłeś.
@Gregua:

Mistrz Zaarbald

Pozwól, że przytoczę ci konstytucję Republiki, punkt 22.

Formalnego reprezentanta planety lub planet, na których znajduje się Akademia i siedziba Zakonu Jedi, obowiązek ma wskazać Rada Jedi. Na kandydata wybrany może zostać aktualny Kanclerz, aktualny Przedstawiciel Rady Jedi, Mistrz Jedi lub jeden z aktualnie urzędujących Senatorów. Reprezentant ma głos w Senacie, a jego kadencja trwa do czasu odwołania z urzędu. W razie, gdyby formalny reprezentant działał przeciwko interesom
@Gregua

Mistrz Izaelo Archil

- Jak nie pasuje wam moja obecność albo Mistrza Xisa jako reprezentujących również interesy władz Republiki, proszę składać skargi osobiście do Kanclerz. O ile je rozpatrzy w co, biorąc pod uwagę aktualną sytuację, wątpię... - rzucił chłodno - A teraz pytania. Hanie, jak z twojej perspektywy wyglądało to zlecenie? Zwłaszcza chodzi mi o waszą ucieczkę z Odenusa i to co wydarzyło się potem.
@Gregua:

Mistrz Zaarbald

Mój drogi, jeśli Konstytucja cię nie przekonuje do tego, że Mistrz Xsis jest Senatorem i reprezentuje Senat - twojego zleceniodawcę, to śmiem wątpić, że i sama Kanclerz cię przekona. Proszę o współpracę, a już niedługo nie będziemy musieli się widzieć.

Raporty są raportami, tekst pisany nie zawsze przekazuje to wszystko jak się osoba czuje. Poza tym, pytanie nie dotyczyło tylko tego co było w raporcie.

Powtórzę zatem pytanie
@Gregua:
Zaarbald

Jak się wtedy czułeś? Czy miałeś wrażenie, że to moc cię kontroluje, czy mogłeś swobodnie reagować i działać nią? Czy czujesz się z tym niepewnie?

Do czego zmierzam. Jeśli odkryjemy w sobie dar Mocy, to najlepszą znaną mi ścieżką jest nauka kontrolowania tego. A tak się składa, że najlepszymi nauczycielami w Galaktyce, jeśli chodzi o Moc, jest Zakon Jedi w osobach stojących przed tobą. Oferujemy wam swoją pomoc. Żebyście
@Gregua:

Mistrz Zaarbald

Proponuję współpracę. Mianowicie, wasza drużyna może otrzymać pomoca w rozwoju od doskonale wyszkolonych Mistrzów Jedi, którzy pomogą wam w rozwoju swoich umiejętności i kształtowaniu ich. To powinno dodatko zwiększyć znacznie wasze szanse na otrzymanie zleceń w ramach działań Republiki, co myślę Mistrz Xsis może wziąć pod uwagę.

Na początek chciałbym zaproponować wam przejście krótkich badań, które określą to co w was drzemie, żebyśmy mogli dowiedzieć się o potencjale