Wpis z mikrobloga

@mateusz-zahorski ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º) xD

@majkomajko12 w centrum polecam barn burger, najlepszy na świecie koszt około 30zł. Warto zobaczyć mnie, a tak na serio stare miasto, park łazienki królewskie (o 21 jest zamykany), park pole Mokotowskie wraz z cmentarzem radzieckim znajdującym się tam. Warto też pojechać do pałacu w Wilanowie.

Jak chcesz kluby w centrum to explosion, smolna są spoko.
@majkomajko12: z jedzenia polecam również Vegan Ramen Shop, choć Uki Uki bardziej mi smakowało (ale oba świetne). Kluby - Smolna zdecydowanie, klimat jest. Explo jedynie w soboty, czasem piątki - jak są dobre bookingi na sali klubowej. Ewentualnie Luzztra czy 999, ale osobiście tam nie byłam
@majkomajko12: Nawet nie słuchaj @Hatsuban: barn burger to od dłuższego czasu straszny gniot. Na dobre mięso polecam skoczyć do Whiskey in the Jar. Z azjatyckiego jedzenie polecam na Koszykowej Koreankę lub Shiso jeżeli chcesz spróbować ramenu. Inne knajpy warte polecenia z wege to np: Lokal Vegan Bistro, Veganda, Youmiko Vegan Sushi. Poza tym Koko & Roy, Flamberia, Mąka i Woda (chociaż ty bywa mocno nierówno) Reforma Urban, Raj w Niebie