Wpis z mikrobloga

@12345678901111:
#emigracja #irlandia #praca #bekaztransa #rude
Mireczki powiedzcie mi czy oplaca sie do Irlandii jechac robić jako kierowca. Przeglądam oferty na indeed i w sumie nie ma tragedii. Od 10 do 15 euro na godzine. Są jakieś inne strony jak indeed bo nie interesuje mnie dublin, wolałbym jakieś zadupie, mogę dojeżdzać do roboty byle jakieś małe miasto. Całe życie mieszkałem na wsi i miasta mnie nie interesują pare razy w UK spotkałem iroli na drodze i to #!$%@? jak skurczysyn wiec jezdzi sie tam normalnie czy jakies wariackie papiery? No i czy faktycznie jest tam dużo rudowłosych? Idzie znaleść żone? Z fartem.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JudzinStouner:
A jak z tymi rudymi ? xD bo na najwazniejsze pytania nie odpowiadacie

A jeszcze pytanie do spedytorków bo na e transporcie mowią że są czarne listy kierowców i sie firmy wymieniają naziwskami i może temu mnie nigdzie nie chcą hehe

No i czy słyszeliście może o ROOS spedition? Jeżdzą głównie z chemią ale opinie i na gowork i specjalistycznych (etrans xD) są tragiczne a właśnie do mnie dzwonili
  • Odpowiedz
@12345678901111: roos to niezły kołchoz nie polecam XD wyjazd w czwartek powrot w sobote w domu z 7 dni jestes 5 XD i potem spowrotem na 4 tygodnie, czekanir na ciezarowke na stacjach paliw po kilkanascie godzin to norma XD no i wiozą cie busem z polski. Generalnie rzeźba w gownie.
  • Odpowiedz
Xd, jak nie ma rudych to nie jade.
Chopki to ostatnie pytanie poleccie jakaś firme transportową w Polsce. Mogę robić za mniejsze pieniądze byle szanowali kierowców. Tylko nie mówcie o firmie LINK bo każdy kto tam robił wie że to dziadtrans a za 100 nadgodzin i nocną robote jest 400 zł ryczałtu. Oprócz tego obciążanie za pierdoły i kwity do podpisywania. ()
Szukam czegoś w małopolsce albo śląsk.
  • Odpowiedz
Od 10 do 15 euro na godzine


@12345678901111: MINIMALNA jakakolwiek płaca dla dorosłego to 10.10€

P.S. Rude są :) Ale jakoś nie widzę, żeby leciały na Polaków. Stary jestem, z kobietą - to może nie mam jakiegoś wielkiego rozeznania, ale nie widzi się masy par Polak-(ruda)_Irlandka. Równie nobilitujące, jakby Polka w Polsce poszła za mąż za imigranta z Kazachstanu.
  • Odpowiedz
@bialy100k:
Suka blyat w takim razie, w sumie to chyba od dzieciństwa miałem coś nie tak z tym kolorem włosów. Nie wiem czy to chodzi o piegi czy białą skóre taką jak ja mam ale jak popatrze w przeszłość to ja byłem w rudych zakochany i chyba ze 2 we mnie więc to przeznaczenie a nie wyskakujesz tu z kazachami xD. A może moja nieszcześliwa miłość do posiadaczki tych włosów
  • Odpowiedz
@12345678901111 tam poszlo o to ze ludzie bez doswiadczenia podpisywali lojalke na 2,5k euro na 2 lata, a roos fundowal.kwity, pj, adry itp. A ze to #!$%@? kołchoz to ludzie rezygnowali XD, tak 2 miesiace, ale nie mialem zadnej lojalki i #!$%@?łem to, ale robota na cysternach jest zajebista jak masz wybor to #!$%@?.chłodnie i plandeki, idz na cysterny/silosy, kasa nawet spoko byla jak na dziadtransa, podstawa 3900+diety, za 3/1 wyszlo
  • Odpowiedz
coś więcej o irlandii i małych miastach? Ile wynajem małej kawalerki i ceny żywności? W internecie masa wiadomości ale albo nieaktualne od 2;3 lat albo rozstrzał cenowy taki, że niewiadomo czy chodzi o wynajem pokoju czy połowy hotelu


@12345678901111:
Rzeczywiste ceny wynajmu masz na daft.ie i to nie jest tak, że "odsyłam do Google" - a po prostu z tego wszyscy korzystają. Ceny bardzo zależą od lokacji, ale zapewne za
  • Odpowiedz