Wpis z mikrobloga

@biuna: Czego Ty kuźwa chcesz? "W życiu o cokolwiek mu chodzi, a nie jak u większości tutaj". Wpadł na emeryta i go uderzył, a raczej twarz emeryta uderzyła jego piąstki. Należy mu się współczucie.
@biuna: @Spectrofobia: @gucias: Zajebiste jest jechanie po kimś, kogo się nawet na oczy nie widziało, nieprawdaż?

O ileż fajniej jest dopieprzyć się do kogoś "namacalnego", kogo się zna z nicka na mirko, zamiast do znudzenia jechać po tych anonimowych żydach/cyganach/muslimach. To przecież takie świeże. Pół społeczności mirko jedzie po @Axelio i @jennavain, też coś dojebię - zgarnę atencję i będą plusy.

Żal.pl
@McQueen: No tak. Idę napaść jakąś starą babcię na ulicy. O. Będzie mi o coś chodziło. Ktoś na pewno do tego dorobi ideologię.;]

@zakowskijan72: przejrzałam sporą część postów pod tagiem #axeliocontent i na podstawie tego wnioskuję, że jest idiotą, który za którą stroną by nie był (lewą czy prawą) przynosi jej wstyd. To po 1.;] Po 2 potem poczytałam co ta siksa wypisuje na jego temat i naprawdę żal mi
@zakowskijan72: Naiwnie liczę, że kolejny post na temat głupoty tej dziewczyny skłoni ją do przemyśleń czy aby na pewno dobrze rozumuje.:P

Popełnił błąd? Popełnić błąd to można na egzaminie na prawo jazdy, a to mi wygląda na zaplanowaną i przemyślaną akcję. To już nie jest błąd, to jest głupota. A bronienie głupoty jest jeszcze większą głupotą.

@biuna: Dobrze. Koleś zrobił głupio. Nikt temu nie zaprzecza. Czy Ty jednak próbujesz w swoim komentarzu obiektywnie odnieść się do tego błędu, czy komuś dosrać?

Przeczytaj to co napisałaś i wyobraź sobie, że ktoś napisał tak o Tobie. Czy Twoim zdanie skłoniłoby Cię to do przemyśleń, czy raczej "zapiekło" w obronie Twojego stanowiska?