Wpis z mikrobloga

Ta piosenka do końca życia będzie mi się kojarzyć z taką jedną Elą, z którą przy tej piosence baraszkowałem w jej polonezie. Tzn w polonezie jej ojca, bo ja miałem 19 lat a ona 21 i jeszcze nie mieliśmy tyle kasy, by stać nas było na poloneza (przy jego cenach w 2005 roku). Pewnego dnia oznajmiła mi że wyjeżdża do Londynu. Złamała mi tym serce. Pocztówkę wysłaną z UK mam do dziś w najbardziej osobistych pamiątkach.

#wykopplus30club
iighlaq_alhabl - Ta piosenka do końca życia będzie mi się kojarzyć z taką jedną Elą, ...
  • 11
@perm: oczywiście że tak. To po prostu wspomnienie młodości. Nie ma jej na fejsie, nie ma jej w mieście, nawet jej domu już nie ma, tylko droga wielka ;) Ale pocztówka od niej pozostała i wszystkie wspomnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iighlaq_alhabl tyyy zboczeńcu ;) Też mam takie miłe wspomnienia związane z ludźmi czy miejscami. Czasem wystarczy zapach, rzut oka w szczególne miejsce, by poczuć tęsknotę za beztroską. Ostatnio miałem dołek gdy przypomniała mi się piłka z kumplami za blokiem, beztroskie gadanie do nocy na trawniku, plany kim będziemy w przyszłości, ile to my kasy nie będziemy mieli, jakie samochody... Czas jest okrutny.