Wpis z mikrobloga

Skończyłam pracę o 18:30
Do domu dotarłam przed 19:30
Poszłam do sklepu, byłam w domu o 20
Poszłam gotować jedzenie na następne dni
O 21:30 niebieski wrócił z pracy
Poszliśmy na spacer z psem
Później zjedliśmy kolację
Mamy 23:37, kończę się kąpać.
Powinnam jeszcze umyć psu zęby,
byłoby fajnie pozmywać naczynia i naszykować sobie ubrania na jutro. No i się wyspać
Wstaje o 6:30

Dorosłość wcale nie jest taka szałowa
  • 14
@kt13 ale to wcześnie wstajesz jak idziesz na 10.30 do pracy. 4 godziny przed pracą. Chyba że masz dłuższe zmiany to później więcej dni wolnych. Chyba że umowa zlecenie i dużo godzin ale to też więcej pieniędzy. No i jak nagotowalas na kilka dni to będzie na przyszlosc ;)
@Simfecstio chodzę na 8:30 mniej więcej. Trzaskam nadgodzinki bo w piątek muszę stać 3h w kolejce do dziekanatu
I tak, zleceniówka.
Staram się nie schodzić poniżej 2k na rękę
@kt13 no to przecież możesz robić 12 godzin dziennie 7 dni w tygodniu. Pracujesz jak chcesz i ile chcesz. Nie marudź xd ja od paru lat mam remonty na głowie. Nie ma lekko.
@Simfecstio to ci mogę powiedzieć, że remonty masz na własne życzenie i nikt ci nie kazał ich robić...
A jednak je robisz

To raczej nie że pracuje ile chce, tylko muszę mieć pieniądze na życie...
@kt13 ale ja nie marudzę. Tzn marudzę bo w sumie moje życie to od pewnego czasu praca remont sen xd czasem film. A jak robię coś innego niż remont to czuję się winny bo powinienem skończyć remont. No i tak to leci. Ale w sumie lubię pracować. Takie życie. Możesz poszukać lepszej pracy żebyś mniej pracowała i więcej zarabiała ;o
@TankDriver bo weterynarz kazał. Psom powyżej 2 roku życia odkłada się kamień nazębnej, a czyszczenie tego odbywa się pod narkoza. A nas pies ma 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kt13: Mój obecny pies ma 10 lat, nigdy nie czyściłem jej zębów i nie ma z nimi żadnych problemów. Co drugi dzień daję jej dental sticks i to wszystko. Nie strofuje Cię, uważam tylko że niektórzy przesadnie dbają o swoje psy zwłaszcza jeśli podpowie im to jakiś nadgorliwy wet.