Wpis z mikrobloga

Chciałbym się dowiedzieć czy to dopuszczalne iż @Moderacja ma dostęp do wiadomości PW i usuwania ich? Mireczek @Jasnine15 wysłał mi pewien link. Jaki to był nie ma znaczenia. Zastanawia mnie iż owy link dziwnie znikł z WIADOMOŚCI PRYWATNEJ wraz ze zgłoszeniem szanownej @ari_maj odnośnie mojego wpisu który zawiera zdjęcia owej Pani ktore sama wstawia w internet i prawdopodobnie jeszcze nia nich zarabia

Z tego wynika że Pan @m__b oraz Pani @a__s mają dostęp do każdej wiadomości prywatnej na wykopie i mogą z nią zrobić co im się podoba...

  • 12
@mamrotekk: Moderacja nie ma technicznej możliwości przeglądać (poza swoimi) prywatne wiadomości. Powtarzam to od lat, zauważ, że nawet opcji "zgłoś" nie ma w prywatnych wiadomościach.
@a__s Możecie przeglądać na wniosek sądu i przestań się pogrążać już bo to irytujące jak co chwilę piszesz coś innego. Zajmij się lepiej tymi zgłoszeniami i zmieńcie moderatorów bo Nmm aż się rzuca w oczy.
Moderacja technicznych to i może nie ma ale admistracja...


@WuDwaKa: Nie, administracja nie ma (konta z uprawnieniami admina). Wiadomości są przechowywane na naszych serwerach, więc gdyby na przykład sąd nakazał wydać korespondencję, to oczywiście jest taka techniczna możliwość, ale bez udziału działu technicznego i wszystkich możliwych akceptów właścicieli firmy, nie można sobie ot tak wejść i czytać.