Wpis z mikrobloga

JA P I E R D Z I E L E

Wypociny tego typa i całej spółki przegrywów złych, że żadna kobiety nie chcą im dać dupy i dorabiania do tego jakieś ideologii są raczej znane na mirko. Natomiast tutaj to już ostro popłynął xD

O ile w poprzednich wpisach i jakiś pastach pisanych niby "tylko dla beki" widać było jakąś chociaż konsekwencję zachować o tyle tutaj widzimy, że koleś który prowadzi "plan wytępienia spermiarzy" i jedzie po innych, że się poniżają dla uzyskania cipy to teraz sam się chwali, że wydał prawię stówę na jakieś przytulanie i alkohol w klubie gogo xDDDD Żeby było mało to jeszcze proponuje to innym, żeby "poczuli się jak chad" - swoją drogą, jak dla kogoś przytulanie się to jakaś wręcz alternatywna rzeczywistość to xD

#bekazprzegrywow #shitwykopsays #rakcontent #logikaniebieskichpaskow
S.....y - JA P I E R D Z I E L E

Wypociny tego typa i całej spółki przegrywów złyc...

źródło: comment_1583158258avLsZdsTS88evkBnXPYhtX.jpg

Pobierz
  • 11
@Blackpill_RAW: Tak żaliłeś się w sumie, kiedyś miałeś wpis że chodzisz po mieście z jakimś swoim super przystojnym kolegą i kobiety tylko na jego zwracają uwagę a nie na Ciebie.

Wydałeś prawie stówę na jakieś przytulanie, w dodatku Twój styl życia (wypicie kilku piw samotnie itp.) jakoś tak nie działa na Twoją korzyść.
@SquirrelsCanFly: Muszą racjonalizować swój skrajny #przegryw, tak samo, jak p0lscy faceci swoją brzydotę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą #!$%@? u mężczyzn ma charakter wielowymiarowy i ciężko znaleźć takiego, który nie jest okopany w jakieś formie #!$%@?, np. te obleśne krzaki jako atrybut męskości. Ja się z nimi zgadzam, że białorycerstwo jest jedną z rzeczy bardziej destrukcyjnych dla mężczyzn, tylko że te zjebki myślą, że
@NVX78: Oczywiście, a co najlepsze przegrywy wrzucają jakieś badania i widzą problem we wszystkim tylko nie w sobie. Dla przykładu - często mówią źe kobiety gorzej oceniaja wygląd mężczyzn niż odwrotnie - co w tym dziwnego? Wystarczy przejść się po jakimś polskim mieście i znajdźcie zadbanych mężczyzn po 30 a potem kobiety zadbane po 30 - myśle że proporcje będą duże. Problem jest w mężczyznach co umyją się co 2 dni,