Wpis z mikrobloga

Czołem Miruny ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dzisiejsze pytanie:
Wiecie może gdzie mogę dostać taką książkę -> Mężczyzna multiorgazmiczny. Jak mężczyzna może ulepszyć swoje życie seksualne? Może któryś Miras ma pożyczyć albo odsprzedać? Lub jaka książka będzie do niej podobna w którą warto zajrzeć?
Problem w tym że nie potrafię jej nigdzie znaleźć, ani do kupienia, ani pdf-a (wolałbym papierową wersję). Znalazłem pdf po angielsku, ale jest niepełny :(

#kiciochpyta #ksiazki #ksiazka
  • 5
  • Odpowiedz
@Zupna Mam jakiegoś pdf-a z chomika Miłosny potencjał mężczyzny no i chyba od tego zacznę, ale nie nawidzę czytać na lapku. Na allegro podbili cenę tej pozycji do 200-250zł (w księgarniach gdzie produkt niedostępny ceny pomiędzy 25-50zł), więc troszkę drogo. Dzięki za odpowiedź :)
A jak Twój poradnik dla kobiet? Można coś wyciągnąć z takich książek? W sensie wydaje mi się że tak, przeglądając jakieś urywki/fragmenty, czy rozdziały, ale czy polepszyło to
  • Odpowiedz
Dopiero niedawno zaczęłam czytać, póki co jeszcze nie robiłam żadnych ćwiczeń, na początku są to właściwie różne formy medytacji w nurcie Taoizmu. Mój znajomy trochę ćwiczył, niektóre rzeczy z „Mężczyzny multiorgazmicznego” i efekty były, ale chyba całej nie przerobił.
  • Odpowiedz
@lukasz93kg: Na enbook dorwałem wersje za 80 pln, obawiałam się trochę, ze jest po angielsku ale bardzo przystępnym językiem pisana, jeśli masz na komunikatywnym poziomie język to powinno się dobrze czytać.
  • Odpowiedz