Wpis z mikrobloga

@xDawidMx: duża przewaga 1z10, ale jeśli pomijając jakość pytań jak i samego teleturnieju, a skupiając się na jakichkolwiek nagrodach to ciężko powiedzieć:
-Koło Fortuny i Familiada na pewno najłatwiejsze, bo dużo zależy od szczęścia i wystarczy nie być debilem
-1z10 no jeśli chodzi o wygranie WF to na pewno najtrudniejszy, ale w zwykłym odcinku jak nie trafisz na wyjadacza to przy odrobinie szczęścia te 3k można zgarnąć
-Va Banque - w sumie podobnie jak wyżej, tylko większa szansa na trafienie na wyjadacza
-Milionerzy - na pewno bardzo trudno się dostać, bo musisz najpierw przejść tvn-owską selekcję, a potem być najlepszym z tych 6 co są w studiu i modlić się, żeby ktoś szybko odpadł
-Trać miliona - zdecydowanie trudny jeśli chodzi o jakąkolwiek wygraną, dużo pytań z dupy o statystykę, której nikt nie czyta i możesz się wyłożyć, już nie wspominając
  • Odpowiedz
@xDawidMx: kiedyś powiedziałabym że 1z10, ale w Vabanque jest dużo większy poziom losowości. Nawet znając odpowiedź można po prostu nie zdążyć ułożyć pytania plus jeszcze gra na przyciskach
  • Odpowiedz
@yourgrandma: Szczerze, to występowałem w "Jakiej to Melodii", coś tam udało mi się wygrać, ale miałem dość rzadko włączał mi się "tryb wyjadacza" - że musiałem wciskać na pamięć, żeby odgadnąć dany tytuł. Byłem też w "1 z 10" i tam to jest totalna loteria - trafić możesz na każde pytanie i tylko od szczęścia zależy, czy na nie odpowiesz
  • Odpowiedz