Wpis z mikrobloga

Wszedłem z ciekawości na grupę lgbt, a dokładnie dwie grupy. Co się tam #!$%@? to przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzie i nawet 14 latki dodają zdjęcia że chcą się poznać, a starsi typu 20plus szukają ruchania w facetach i wysyłają swoje zdjęcia z zakolami. Jak to nie jest już dewiacja to co to jest XD i tacy ludzie chodzą na te marsze xD podejrzewam że zwolennicy na wykop.pl są bardzo podobni do tych ludzi i też tak wypisują #lgbt #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski
littlepieceofheaven - Wszedłem z ciekawości na grupę lgbt, a dokładnie dwie grupy. Co...

źródło: comment_1583046380rrqT7PpWtOtv0RFFpNGrdj.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@RubinWwa: moim sensem jest dopi3rdalać taki cwelom jak ty, ale dziękuję, ze oderwałeś rączki od swojego dwunastocentymetrowca i raczyłeś poświęcić czas czytaniu moich komentarzy a nie trzepaniu surykatki...
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Cwel to taki hetero co daje w pierdlu dooopy żeby przetrwać, tylko wystawiając swoje kakaowe oczko na drągi współbraci z celi byś przeżył we więzieniu. Mimo, że masz mentalność alfa...
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Ale o czym ty do mnie piszesz w ogóle, jesteś zupełnie oderwany od rzeczywistości. Pisałem, że obracam się w środowisku od lat, więc chyba moja wiedza jest bardziej rzetelna od gównoartykułów na psychoprawicowych portalach. Wielu gejów poznałem i żaden z nich nie miał więcej niż 5 partnerów, skąd więc bajki o mitycznych 50? Żaden też nigdy nie zachorował na HIV ani nie przechodził wenery.
Kiedyś chorowało więcej to oczywiste,
  • Odpowiedz