Wpis z mikrobloga

Wszedłem z ciekawości na grupę lgbt, a dokładnie dwie grupy. Co się tam #!$%@? to przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzie i nawet 14 latki dodają zdjęcia że chcą się poznać, a starsi typu 20plus szukają ruchania w facetach i wysyłają swoje zdjęcia z zakolami. Jak to nie jest już dewiacja to co to jest XD i tacy ludzie chodzą na te marsze xD podejrzewam że zwolennicy na wykop.pl są bardzo podobni do tych ludzi i też tak wypisują #lgbt #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski
littlepieceofheaven - Wszedłem z ciekawości na grupę lgbt, a dokładnie dwie grupy. Co...

źródło: comment_1583046380rrqT7PpWtOtv0RFFpNGrdj.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven zapoznaj się z definicja dewiacji, aby w przyszłości używać tego słowa w odpowiednim kontekście. Ogólnie rozumienie znaczenia słów pomaga w zmaganiu się z rzeczywistością. Wejdź sobie na dowolny portal erotyczny i przynieś nam nowe ciekawostki na temat dewiacji. Polecam takie o BDSM.
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Nic nie muszę sprawdzać, bo obracam się w środowisku od lat i piszesz wierutne bzdury xd
Na Tinderze nikogo takiego nie znajdziesz, grindr/fellow już częściej, ale to jest inny sort człowieka będący również wśród osób hetero - sporo histori o jesscze gorszych dewiacjach przegrywów z divami można przeczytać, ale nie, lepiej się przyczepić okropnego lgbt, oni są gorsi!
  • Odpowiedz
@Niezgodny: najpierw mowisz ze pisze bzdury a potem przyznajesz ze pisze prawde xD mocna schizofrenia, wejdz sobie na anonsje gejowo i tam masz cala sciane takich obrzydlistw. Przegrywy chca srac na divy?
  • Odpowiedz
Hmmm. Z tego co wiem to jeżeli ktoś nie lubi LGBT to raczej nie wchodzi na grupy skupiające tą społeczność. Wszedłeś aż na dwie z „ciekawości”. Kryptogej i tyle.
  • Odpowiedz
najpierw mowisz ze pisze bzdury a potem przyznajesz ze pisze prawde xD mocna schizofrenia,


@RubinWwa: Nie przyznał ci racji, bo użył ironii, nie wiem czy ma schizofrenie, ale ty aspargera albo autyzm masz na pewno, skoro nie potrafisz tego odczytać.
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven: Akurat na LGBT Polska taki post bardzo szybko zostanie zdjęty - do ogłoszeń o zapoznawaniu sie co tydzien wydzielony jest jeden specjalny post. Wspólczuję jesli tak ci sie nudzi w zyciu, ze wchodzisz na grupki lgbt i szukasz czegos pod swoją tezę XD
  • Odpowiedz
@RubinWwa: To, że coś znajdziesz gdzieś częściej, nie znaczy, że często występuje, raczej oznacza ułamek chorych zachowań wśród ludzi, które praktycznie nie występują - tak więc piszesz bzdury i do tego nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz