Wpis z mikrobloga

W związku z nową aktualizacją zakupiłem to nowe jajo aby móc uzyskać statek nowego typu. Przeglądając jakieś podpowiedzi jak zdobyć ten statek pokazują mi się zupełnie inne formy tegoż zadania aniżeli te które ja wykonywałem. Na końcu mam przedmiot który będzie gotowy do użycia dopiero za 25h.
Miał ktoś już takie zadanie? Wyjdzie z tego statek czy cos #!$%@?łem xd
#nomansky #nomanssky
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@F3NIK5:

Ogółem te porady dotyczą chyba gry w trybie testowym. W najnowszej aktualizacji trochę inaczej to wygląda.

Uwaga spoiler poniżej!

Ogólnie lista kroków to:
1. Kup/otrzymaj jajo
2. Czekaj na aktywację i leć na daną planetę
3. Wykonaj przedmiot i odczekaj 20+ godzin aż urośnie
4. Leć na kolejną planetę, wykonaj przedmiot, czekaj 20+ godzin
5. Powyższe powtarza się 4 razy
6. W końcu otrzymasz zaszyfrowaną wiadomość - klucz do portalu
@Marcinox: wiem, ale chodzi o sam pomysł na żywy statek. Twórcy NMS nie wymyślili wszystkiego sami. Sama koncepcja NMS moim zdaniem też nie jest ich. W 2000 roku powstała gra „Noctis”, napisana przez Alessandro Ghignolę, która miała podobne założenia jak NMS, oczywiście była dużo mniej złożona. Ale też podróżuje się przez ogromną galaktykę, też można lądować na planetach, chodzić po nich, zbierać artefakty, fotografować, a nawet kręcić filmy wideo. Też masz
via Android
  • 1
@Marcinox kurde.... Trochę to trawa, no nic. Dzięki za tak obszerną odpowiedź, teraz wszystko wiem o ze spokojem będę robił misje a nie z niecierpliwością. No i chyba sobie statki ulepsze, tak w razie co xd