Wpis z mikrobloga

pomocy w wyborze kolejnego kasku na nakeda. Do tej pory chciałem icon airflitei, byłem przekonany ze go kupię, ale jak dłużej ponosiłem, okazało się, że coś mnie w nim uciska, sprawiając dyskomfort. I tak zastanawiam się teraz nad:

1. Caberg drivt evo - fajny, lekki, dobre kompozyty. za stosunkowo małe pieniądze. ale że szukam konkretnie czarnego kasku, to wersji carbon w takim malowaniu nie dostane, tylko z jakimiś kolorowymi wzorami.
2. AGV K5 S 2020. niby wszystko mi się podoba, ale cena już dużo wyższa, i nie wiem czy nie jest on za "płytki"
3.Scorpion Exo 1400 Air - jeszcze nie przymierzałem. wizualnie spoko. cena też nie najgorsza. martwią mnie trochę pompowane policzki. kiedyś słyszałem że z czasem przestaje ta pompka działać. ale ile w tym prawdy, nie wiem.

wszelkie opinie na temat tych modeli z chęcią poczytam od osób które je mają i użytkują. jak w nich wygląda sytuacja z blendą. czy podczas jazdy jest na dobrej wysokości, czy wystarczająco przyciemnia (a nie jak w moim starym hjc, ze jest do polowy oczu i prawie nic nie przyciemnia). no i ogólne opinie, czy kupilibyście je drugi raz

#motocykle #pytanie
  • 2