Wpis z mikrobloga

Zmień pracę, weź kredyt - oglądałem dziś wywiad z Ziemowitem Kossakowskim i przypomniała mi się ta sytuacja. Jak ta wypowiedź Bronisława Komorowskiego z jakiegoś powodu go skompromitowała.

Tak właściwie, to co złego było w tej poradzie? Posłuchacie całej wypowiedzi (pytającym jest Ziemowit Kossakowski, podstawiony troll PIS jak się później okazało, ale to inna historia).
Komorowski mówi młodemu, że to jest jego decyzja co zrobi ze swoim życiem. Niech wybierze dobry kierunek studiów, znajdzie dobrą pracę. Jak chce mieszkanie od razu, to niech weźmie kredyt. Komorowski jako polityk może jedynie zadbać o stabilność gospodarki.
Czy nie tak to powinno wyglądać? Że każdy bierze odpowiedzialność ze swoje życie? Jak chce więcej, to sam musi sobie na to zapracować? Jak podjął złe wybory, to sam musi za nie zapłacić?

Później m.in. za tę wypowiedź Komorowskiego wrzucono do jednego wora z "lewactwem". Natomiast odpowiedź pisowskiej "prawicy" brzmiała "Spokojnie, niczym się nie przejmuj, rób dzieciaki, a my ci damy tyle socjalu żebyś nawet nie musiał pracować i ustawą zlikwidujemy ubóstwo, bo inflacja to lewacki wymysł.".

Polska scena polityczna i podział na prawicę oraz lewicę to jakaś parodia normalnego państwa.
#polityka #przemyslenia #komorowski #neuropa #4konserwy #bekazpisu
lewoprawo - Zmień pracę, weź kredyt - oglądałem dziś wywiad z Ziemowitem Kossakowskim...
  • 13