Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest możliwe, że 21 lvl #rozowypasek traci porządnie na seks i inne atrakcje do okoła tematu?
Co prawda jesteśmy ze sobą długo bo od 2 liceum czyli z 3 lata grubo. Mówi, że ma teraz stresujące sytacje (ale przed nimi też zachowywała się podobnie, więc nie widzę zmiany w momencie stresujacych od niedawna).
Kiedyś szalone miejsca i tak dalej, rozumiem, że to przygasa, ale do zera praktycznie?
Wystarcza jej bezpieczeństwo, troska itd. No ok, ale gdzie elementy związkowe oprócz świetnej relacji? Nie czaje tego mirony co jest grane..
Pytałem, czy na pewno seks był w porządku od lat, czy mam coś zmienić. Wszystko ok, daje jej to przyjemność, ja dbam o siebie nadal jak wtedy, a tu takie jajca. Nie wiem, angażujemy nasz czas i różne aktywności i atrakcje jak kiedyś albo lepiej nawet...

#boleecnaboku odpada. wszysto jest git i serio widzę, że dalej jej zależy na relacji. Mówi, że to dla niej normalne i nie chce z tym nic zrobić, ale dziwne, że tak do tego podchodzi, skoro niby jej zależy

Za mały lvl mam jak ona, żeby to ogarnąć więc wolę spytać czy to normalne?

#seks #zwiazki #relacja #rozowypasek #rozowepaski #niebieskipasek #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 13
#rozowypasek traci porządnie na seks i inne atrakcje do okoła tematu

Wystarcza jej bezpieczeństwo, troska itd.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak różowa traci zainteresowanie bliskością, to wiedz że coś się dzieje, ale być może ona sama nawet jeszcze dokładnie nie wie co.

różowe trzeba pytać, przytulać, ojojać

Zrób romantiko wieczorek, kolacja, film, przytul

@Waderra Nie wrzucaj wszystkich różowych do jednego worka i nie sądź według siebie. Każda kobieta jest inna i może różowa anona
OP: @reqx: @Melandryna:
Tak zrobiłem z tym wieczorem. Dostałem znowu odpowiedź, że no zmieniło jej się, że bardzo fajny wieczór, ale ogólnie się stresuje i tak dalej i sama do końca nie wie co się dzieje
Ostatnio zaproponowałem badania hormonów czy ewentualnie specjalistę, że przecież to normalna sprawa. To ta uznała, że szukam jej choroby (bo chciałem zrobić badania hormonów? Wtf)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
@AnonimoweMirkoWyznania na tagu jest masa tego typu pytań, że nagle różowa przestaje chcieć seksu i jak wyżej - problemem może być sto różnych rzeczy, bo seksualność każdego jest inna. Może ma zbyt dużo hamulców (stres, strach przed dzieckiem itp), może hormony, może nieodpowiedni kontekst, albo depresja. Przez internet nikt Ci nie pomoże, niech różowa pójdzie na badania, do lekarza, psychologa albo seksuologa.

Ewentualnie możesz na własną rękę szukać problemu - są książki