Wpis z mikrobloga

Jechałem 240km/h na ograniczeniu do 80 xD na autostradzie w #niemcy i fotoradar mi cyknął zdjęcie xD Dostanę trwały czy czasowy zakaz jazdy? Pisać umowę użyczenia auta na jakiegoś afrykańskiego księcia, żeby się wymigać, czy jak to będzie? Auto zarejestrowane w PL i prawo jazdy też PL.
#samochody #bekaztransa - może wy coś wiecie?
BTW, na ringu w stronę Hannoveru na 79km jest rozstawiony fotograf xD
  • 70
  • Odpowiedz
@JudzinStouner nie słuchaj głupot.
Nie zabiorą Ci polskiego prawa jazdy, nie każą tym bardziej go odesłać. Dostaniesz zakaz poruszania się po terytorium Niemiec, oby tylko na 3mies. Ale... Mandat to nie 600€ jak słusznie koledzy zaznaczyli. Kolega z pracy w drodze na lotnisko na ograniczeniu do 80 miał 180. Niemieckie papiery. Dostał zakaz 3miech i 1400€ kary. Ty spodziewaj się tylko innej kwoty. A najlepiej zastanów się czy to Ty prowadziłeś, czy
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Miałem podobna sytuacje, leciałem od przyjaciela do PL, na miejscowym ograniczeniu przez roboty na drugim pasie ustawili tymczasowy fotoradar którego nie zauważyłem i jakieś ograniczenie do 70 czy coś takiego, a leciałem ponad 200. Już 5 lat minęło, mandatu dalej nie widać. Auto na polskich blachach.
  • Odpowiedz
@kaaban: Doprecyzuje - na stałe zawsze mieszkałem w Polsce i nigdy nie pracowałem za granicą. A co do kredytu to tak, limit w rachunku, co też jest kredytem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sayong: @Funs: yyy no trochę się nie znacie bo ostatnio gość w berlinie na 80km/h jechał 205 i dostał mandat 1360 Euro, i zakaz na 3 miesiąc i 2 pkt. Więc myślę że tu będzie koło 1400 Euro 2 pkt i 3 miesiące. @JudzinStouner:
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: jeżeli to są te starsze fotoradary to one chyba do prędkości 220km/h robiły jeszcze w miare wyraźne zdjęcie, powyżej tej prędkości wszystko było rozmazane. Więc raczej nic Ci nie przyjdzie
  • Odpowiedz
  • 0
@wxx71 nie odsyla sie juz prawka. Obcy urzad nie ma prawa prosic cie o polski dokument.

Z tego co wiem to kiedys trzeba bylo podjechac do ich urzedu i sie dostawalo naklejke na blankiet.
  • Odpowiedz