Wpis z mikrobloga

Jechałem 240km/h na ograniczeniu do 80 xD na autostradzie w #niemcy i fotoradar mi cyknął zdjęcie xD Dostanę trwały czy czasowy zakaz jazdy? Pisać umowę użyczenia auta na jakiegoś afrykańskiego księcia, żeby się wymigać, czy jak to będzie? Auto zarejestrowane w PL i prawo jazdy też PL.
#samochody #bekaztransa - może wy coś wiecie?
BTW, na ringu w stronę Hannoveru na 79km jest rozstawiony fotograf xD
  • 70
@wxx71 nie odsyla sie juz prawka. Obcy urzad nie ma prawa prosic cie o polski dokument.

Z tego co wiem to kiedys trzeba bylo podjechac do ich urzedu i sie dostawalo naklejke na blankiet.
@Menik zdarza się że czasem mandaty nie przychodzą. Mnie niestety dotąd 6/7 przyszło na polski adres. 4 sztuki z bagażnika w zakresie do 20km/h, przyszły wszystkie. Dwie z trasy przyszły, raz jeden nie.
@JudzinStouner zawołaj proszę jak sytuacja się wyjaśni. Ciekaw jestem co przyjdzie. Chyba że ładnie się postarasz i będzie po temacie, to luzz
( ͡° ͜ʖ ͡°)
A kasztany co życzą jak najgorzej, w tym ta #!$%@? od szwajcarskiego sztumu, #!$%@? was nieudacznicy
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Szczodry_Pazdzioch: Jednej nocy gdy wracałem ze Świnoujścia do Szczecina przez Niemcy, fotoradary zrobiły mi 3 zdjęcia, i ani jednego mandatu do tej pory nie wysłali. Zdjęć na autostradach łącznie zarobiłem z 4-5, też ani jedno nie przyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szczodry_Pazdzioch: Sam nie wiem jak to się stało że ani jeden nie przyszedł. Auta były od zawsze na mnie, na polskich blachach... tak czy siak, pamietam mój stres przez pierwsze miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Menik 3-4 tyg maks, z tym że formula sie różni w zależności od landu i urzędu obsługującego. Te miejskie które mi wystawiają są najmilsze, bo jest podany nr konta i zapominamy o temacie. Z Berlina nie było tak miło.