Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest ogromna prosba o pomoc! Gdzies na trasie SKM pomiedzy Sopotem a Wejherowem zgubilem ciemnoszary plecak marki Celvin Klein w ktorym byl MacbookAir z niewyslana praca magisterska nad ktora pracowalem kilka miesiecy. Dzwoniac do PKP uslyszalem ze maja wazniejsze sprawy niz zajmowanie sie zgubionym plecakiem. Jest przewidziana nagroda, z gory dziekuje za wszelkie informacje. #csiwykop #pomocy #reda #sopot #skm #pkp #macbook #gdansk
  • 43
  • Odpowiedz
Madry czlowiek po szkodzie. W zyciu nie sadzilem ze moge go zgubic. Pracy niestety jeszcze nie wyslalem, nie uploadowalem do chmury czy na dysk, do tego nie dodalem komputera do aplikacji „find my” .Nastepnym razem bede zdecydowanie madrzejszy
  • Odpowiedz
@Stormchaser xD samo zagubienie plecaka jest dla mnie czymś niesamowitym, a tym bardziej zagubienie plecaka z lapkiem za pare/parenascie tysięcy jest jeszcze bardziej niesamowite + do tego jeszcze fakt że na tym lapku była praca, nie mogę w to uwierzyć xD
  • Odpowiedz
Dzwoniac do PKP uslyszalem ze maja wazniejsze sprawy niz zajmowanie sie zgubionym plecakiem.


@Stormchaser: łot? kiedyś w SKM zostawiłem torbę podróżną (jadąc na woodstock xD), po powrocie po 3 dniach wypełniłem formularz na ich stronie i na drugi dzień sami do mnie zadzwonili z informacją, że torba jest do odbioru w siedzibie SKM Gdynia Cisowa
  • Odpowiedz