Wpis z mikrobloga

@Umeraczyk sprawdzaj na forum Samsunga lub androida , lub wstaw tu post o innej godzinie żeby większy zasięg miał . Jak ma ponad 2 lata to muszę Cię zmartwić, baterię tyle żyją. Mam 2 smartfony Moto Z i właśnie z 40-30% potrafi się wyłączyć i nie da się uruchomić.
  • Odpowiedz
  • 0
@snwptest ale widziałem wiele tabletów które może i miały po 5 lat jak nie więcej, ale żeby bateria na moich oczach podczas ładowania googleplay zeszła z 39%38%37%36% w ciągu może 15 sekund (zanim zdążyłem znaleźć AccuBattery) procencik po procenciku na moich oczach, to jeszcze nie widziałem
  • Odpowiedz
@Umeraczyk: Baterie sie nie starzeja tylko maja limit cykli rozladowania/ladowania, do tego dochodza jeszcze inne rzeczy wplywajace na zywotnosc baterii, np. do jakiego poziomu ja rozladowujesz / ladujesz, temperatury itd. jak telefonu nie uzywasz duzo i ladujesz go co kilka dni to bateria pociagnie nawet dluzej jak 5 lat, natomiast jak ladujesz codziennie albo nawet czesciej to nie licz na dluga zywotnosc.
  • Odpowiedz
@Umeraczyk: może bateria jest uszkodzona, skoro to nie któraś z apek. Dziwne, bo właśnie to piszę z 8-letniego tabletu, który trzyma jeszcze jakieś dobre 3-4 godziny oglądania seriali na np. CDA
Baterię kupisz za śmieszne pieniądze i wymienisz samemu
  • Odpowiedz