Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: badania UOKiK i PIH mówią co innego - no, chyba że masz jakieś nowe, lepsze źródło

ogólnie mit na poziomie tego, że Francuzi ukradli nam Twingo

oprócz niskich cen i dobrego paliwa, stacje Auchan mają jeszcze większą zaletę: nikt tam nie robi zakupów i nie żre hot-dogów - tankujesz, płacisz i lecisz dalej, bez kolejek
@noriad: Nie znam się ale nie tankuje na auchanach carefourach czy innych podstacjach. Znajomy raz jak był pare lat temu mega dołek w cenie paliw zatankował bo Orlen i inni trzymali cenę wyżej a potem wtryski wymieniał i odpompowywali to paliwo z baku. Na filtrze było sporo syfu. Bodajże Tesco stacja.
@Darknes17: ok, nikomu nie każę tam tankować :D Po prostu póki co, ja nie miałem problemów żadnych ani nie słyszałem o nikim ze znajomych, aby mieli problem. Z tym że ja mam starą benzynę, ciężko mi się wypowiadać w temacie diesla na ten przykład ¯\_(ツ)_/¯
@noriad: No ja tez nie tankuje, tym bardziej jak się ma auto za 100k a nie za 5k. Jak miałem stare audi to aby myślałem gdzie benzyna chociaż 5groszy tańsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)