Wpis z mikrobloga

#glownacontent #glowna #koronawirus #coronavirus #covid19 #apteka #pis #podatki #gielda

Na głównej info, że polskie firmy mają teraz szansę na zarobek (wg Emilewicz) jak większość tych firm już nie istnieje, poprzez dojechanie ich podatkami. Zaraz, zaraz. Przecież inne firmy też mają szansę? Oczywiście. Też je podatkami obarczymy.

Nie jestem fanem spiskowych teorii, rzadko się wypowiadam... Nikogo to nie uderza, że to wszystko może być dla koncernów farmaceutycznych? Taki #botoks #vega w realnym świecie i jego wydaniu. Po głównej widać Amerykanów może być nie stać na szczepionkę i drugi mówiący o polskiej firmie w związku z koronawirusem. To jakie to są kurde ceny tych szczepionek, skoro to powinno być darmowe? Ciekaw jestem kto najlepiej na tym zarobi, ale z drugiej strony jestem zbyt leniwy, by to obserwować, skoro staram się mieć to w dupie.

Już od dawna opłakuję stan w jakim znalazła się Polska, inflacja, brak ruszenia stóp procentowych, brak rozmów o rozwiązaniu dzisiejszych problemów. Teraz dochodzi służba zdrowia (która od dawna kuleje, bezpłatnego leczenia już nie ma). Powodzenia.
  • 1