Wpis z mikrobloga

@Bananowy_Kochanek: jesli placi za konent tak #!$%@? jakosci, to chyba jasne jest ze zasluguje tylko na to, zeby go dalej dymac, nie?

Czego ty mu zyczysz? Zeby dostal prezent od oskarka, podniecil sie ze jutuber sie do niego odezwal i z wdziecznosci wplacil mu jeszcze wiecej???

I tu nie chodzi o tego typa, #!$%@? mu w dupe, niech go piecze. Im szybciej sie zorientuja ze ich axel dyma, to tym predzej
@wesolyprzegryw: nie wiem sam, po prostu w moim otoczeniu jest cos takiego, ze skoro ktos mi cos zasponsorowal to cos musze w zamian dac.

W sumie nie wzialem pod uwage, ze zaraz gosc tym bardziej sie napali, wezmie kredyt aby tylko przelac to kucowi aby nastepnie zyc jak menel.

Watpie, ze sie zorientuja. To tylko % ogarow kontra psychofani. Nawet jak cos to pojda na #patostreamy bo to juz taki typ
po prostu w moim otoczeniu jest cos takiego, ze skoro ktos mi cos zasponsorowal to cos musze w zamian dac.


@Bananowy_Kochanek: Jutuberzy w zamian za kasę dają KONTENT. Więc smęcenie że kucelio powinien kartridże rozdawać jest zdaunione. Kucelio powinien za ten hajs robić DOBRY KONTENT, problem w tym że jego zdolności twórcze stoją na poziomie gimnazjalisty i choćby dlatego ten Gamespace był tak #!$%@? xD
@wesolyprzegryw: i tu sie mylisz. Zaplata za dobry content jest like, sub, pozytywny komentarz, wylaczenie AdBlocka i ogladanie wszystkich reklam w filmie. Ponadto ,,_reklama szeptana_" w postaci udostepniania filmu itp.

Wplata hajsu to OPCJA, owszem jezeli kuc nasralby po wplacie na dywan bedac na wizji to dalby content jaki chce ale rzeczywistosc jest taka, ze to bajkopisarz. Jedyny sens to byloby przelac kase na #smakoszekebabow w celach sprawdzenia, gdzie zjesc
@Bananowy_Kochanek: te wszystkie zagrywki typu losowania itd to zwykla socjotechnika do ktorej musza sie jutuberzy uciekac. Sam jestes idealnym przkladem ze cebulak poswieci kilka godzin na tlumaczenie czemu jutuber ma robic filmy za "suba" i kilka groszy z reklam, ale minuta na wyslanie zlotowki w odwdziece za prace to juz dla janusza za duzo. U nas trzeba takie triki stosowac, oszukiwac widzow, wmawiac im ze sie jest ich kolega - nie