Wpis z mikrobloga

@Gregorito: ile waży lustro? zwróć uwagę na wielkość otworów w uchwytach lustra, molly mają grube te śruby, przy półkach musiałem rozwiercać otwory, nie wiem czy w lustrze się da. O ile to nie jest lustro 2 x 3 m to obojętnie którymi przymocujesz.
  • Odpowiedz
Lewe tylko do mollly pistolet kupić musisz


@Ganwroth: @Gregorito: Nie musi, da się bez choć będzie trochę trudniej. Z drugiej strony jak masz płyty w domu to warto mieć pistolet. Drogi nie jest.

molly mają grube te śruby


@hitherto: Molly są w różnych rozmiarach.
  • Odpowiedz
@Gregorito: jedne i drugie są ok!
1. do metalowych wcale nie potrzebujesz "specjalnego pistoletu" do zaciągania - normalnie wkrętarką/wkrętakiem bez problemu zaciągniesz dokręcając śrubę, która ściągnie końcówkę - to samo co zrobiłby pistolet ciągnąc za tą śrubę. Jedyny minus tego jest taki, że oryginalne śruby jakie dają - mają słabe łby i łatwo ją zniszczyć przy wkręcaniu. Ja używam do tego "swojej" śruby z imbusem/torxem, czarnej twardej, a po dociągnięciu -
  • Odpowiedz
@Zbyszek_Kudriawcew: No pamiętam jak w sobotę po południu chciałem do domu jechać, (miałem tylko pomalować ściany) a klientce się przypomniało żeby jej żyrandol wymienić, nawet wkrętarki nie miałem tylko kręciłem to śrubokrętem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz