Wpis z mikrobloga

Większość błędnie myśli że w skali atrakcyjności ludzi przeskok między 6 a 7 jest taki sam jak przeskok między 7 a 8. Oceniają to liniowo.

Tymczasem to jest skala wykładnicza jak skala Richtera, czyli różnice pomiędzy kolejnymi poziomami są coraz bardziej ekstremalne.

Zdecydowanie bardziej preferuje skale PSL (skrót pochodzi od pierwszych liter nazw blackpillowych stron których użytkownicy opracowali te metodologię).

Skala PSL:

PSL 1 - Utterly deformed - 0.00001% percentile
PSL 1.5 - Deformed, but not utterly - 0.1 percentile
PSL 2 - Repulsively hideous (Morbid obese fall here) - 1 percentile
PSL 2.5 - Hideous - 5 percentile
PSL 3 - Ugly - 20 percentile
PSL 3.5 - Below average - 33 percentile
PSL 4 - Average - 50 percentile
PSL 4.5 - Above average - 66 percentile
PSL 5 - Decent looking - 80 percentile
PSL 5.5 - Good looking - 90 percentile
PSL 6 - Very good looking - 97 percentile
PSL 6.5 - Stunningly good looking - 99 percentile
PSL 7 - Close to perfection - 99.999 percentile (1 in a 100 thousand people)
PSL 7.5 - 99.999999 percentile
PSL 8 - PSL Gods - You can count them on your fingers

Większość facetów którzy są przeciętni określają się jako 6-7 na wykopie i uważają że to jest jakiś wstyd tymczasem mediana wynosi gdzieś 4.5-5 i większość tzw przyzwoicie wyglądających ludzi mijanych na ulicy znajduje się w tym przedziale.

Według tej skali już osoba 5.5 będzie miała duże powodzenie na tinderze natomiast 6 to jest ten jeden typ z uczelni który zamoczył kija w każdej w której chciał.

6.5 i wyżej jest małe prawdopodobieństwo że taką osobę widziałeś na żywo.

To wszystko ma oczywiście zastosowanie także do oceniania różowych.

#blackpill #redpill #przegryw #podrywajzwykopem #tinder #blackpillraw #rozowepaski #niebieskiepaski
BrodatyCiul - Większość błędnie myśli że w skali atrakcyjności ludzi przeskok między ...

źródło: comment_15827562271k9CmYQGPQuaMlkcBP5Az4.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul: Z kolei ten Chico to na moje oko 7-7,5 w zależności od tego ile ma wzrostu. No chyba, że ta skala odnosi się tylko do twarzy - co IMHO byłoby trochę bez sensu zważywszy na fakt, że obok twarzy to właśnie wzrost jest kluczowym czynnikiem przy ocenie atrakcyjności mężczyzn przez kobiety.
  • Odpowiedz
@adam-nowakowski: Ta skala to tylko twarz natomiast Chico ma 191 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wzrost jest ważny natomiast to jest taka podstawowa miara gdzie nie ma nic do oceny. Wiadomo że jest wysoki albo niski.

Natomiast twarz i czaszka ile tam jest niuansów, rozłożenie kości itp. Czasami jeden centymetr tu i tam różni kompletnego przegrywa od normika.
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul: Tak, tak samo jak 1/10 czy 7/10. Ludzie to nie trzęsienia ziemi, skala z równa ilością ludzi na każdym stopniu ma jakoś sens bo się odnosi do relacji między ludzkich i dzięki też ta skala ma trochę obiektywizmu tj 10/10 to lepszy niz 90% a 6/10 lepszy niz 50%.

Pominę sam fakt że takie skalę są zajebiscie subiektywne (a w twojej krzywej wersji jeszcze bardziej)
  • Odpowiedz
@Damiano_1999: Tu nie chodzi o żadne relacje tylko o czystą genetykę wyrażaną poprzez proporcje twarzy i ułożenie kości i innych elementów.

Widzisz ja na przykład mam tzw droopy eyes, czy też smutne oczy. Objawia się to tym że mam opadające powieki i ludzie mnie zawsze oceniają jako smutnego lub przymulonego. Często też słyszałem że odstraszam ludzi bo wyglądam jakbym ciągle łypał na nich.
  • Odpowiedz
6.5 i wyżej jest małe prawdopodobieństwo że taką osobę widziałeś na żywo.


@BrodatyCiul: Codziennie rano patrzac w lustro widze. Prosze mi nie robic glupich insynuacji ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul: W praktyce wygląd niema znaczenia dopóki wyglądasz przyzwoicie, tzn myjesz się, nie masz brudnych paznokci czy włosów, liczy się to co soba reprezentujesz, ale stulejarze i tak wolą zwalić to na losowość ich genów.
  • Odpowiedz