Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Wrócił mi wydech od Edka- Edhaust. Moje MT 07 jest teraz fajnie basowe na niskich i fajnie drze ryja jak się odkręci. Gdyby ktoś się wahał przed sezonem czy modyfikować seryjny wydech, czy pchać się w jakieś tanie dominatory, to uważam że przeróbka u Edka za 570 zł z przesyłką daje radę 10/10.
#motocykle
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KononBarbarzynca: próbowałem, ale tak wiało że ch$#@ było słychać :P Moto na wsi zimuje niestety, ale będę prawdopodobnie w weekend to spróbuję jeszcze raz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mpetrumnigrum: no wbrew temu co napisałeś nie mam tego w dupie. Z jednej strony człowiek by chciał żeby mu fajnie maszyna pracowała, a z drugiej żeby sąsiadów i ludzi nie #!$%@?ć. Dlatego poprosiłem o przerobienie pod kątem basu niż darcia się na pół miasta. MT 07 ma mega cichy wydech w serii, musiałem poprawić choćby dla swojego bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
musiałem poprawić choćby dla swojego bezpieczeństwa.


@rosa__: Ta dla własnego bezpieczeństwa. Jak kogoś wyprzedzasz motocyklem to ten w samochodzie i tak dopiero cię usłyszy jak będziesz od niego o 5m.
A jak nie masz gdzieś innych ludzi to pojedź na stację diagnostyczną i zobacz czy mieści się twój tłumik w limicie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dopiero cię usłyszy jak będziesz od niego o 5m.

@mpetrumnigrum: pewnie masz rację nie sprawdzałem tego nigdy. Mam znajomka na stacji diagnostycznej, niegłupi pomysł żeby to sprawdzić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Drooz666: 3 tygodnie. Jak wysyłałem to mówił że czas oczekiwania teraz między 3 a 5 tygodni.
@cezarcezik: rozcina, fabryczny wydech i w zależności od wymaganego efektu albo coś dospawa, albo coś wytnie. U mnie np. w mt 07 jest teraz dużo większa średnica samej rury końcowej, i coś wspawane wzdłużnie w puszce. To je magik od wydechów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trynki96: szukam czegos ...
no własnie ... czego ?

Chciałbym najlepiej fabryczny przerobic ... ale zeby nie byl za glosny, szukam czegos posredniego... dodac mu tylko troche basu najlepiej i ze 20% glosnosci..

Ewentualnie jakis akcesoryjny z wymiennymi db killerami co bym mogl sobie wybrac donosnosc brzmienia.....

I tak bujam sie z tym dylematem
  • Odpowiedz