Wpis z mikrobloga

#njumobile #mobilevikings #plush

Siemanko. Chcę przenieść numer z Orange do innej sieci, a głównie to: Njumobile, Mobilevikings, Plush. Orange po tylu latach nic nie oferuje, prócz zmieniających się opłat w fakturze nie wiadomo za co.

Nie wiem, którą sieć wybrać i liczę, że podzielicie się swoimi doświadczeniami. Załączam screeny ofert

1. Nju


2. plush


3. vikings

  • 40
  • Odpowiedz
@favee: przecież masz w Orange na kartę to co chcesz. Nie pakuj się w abo bo każdy będzie cię tak samo ruchał. Jak nie chcesz się #!$%@?ć doładowaniami to masz w Orange flexa 30 GB za 30 zł i nolimit. Podpinasz kartę i po sprawie.
  • Odpowiedz
Ehh czyli w sumie opinie są podzielone.

W nju atrakcyjna cena + zwiększanie się pakietu GB.
Vikings dobra obsługa klienta, ale trochę wyższa cena + mniej GB.
Orange flex, które daje 30 gb neta za 30 zł + darmowe social media

Trudna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@favee: u vikingow jak się dobrze zakrecisz to nie będziesz płacił ani grosza ;d
Kumulacja jest więc co ci po większej ilości gigabajtów w niu jak i tak tego nie będziesz w stanie przejesc. Kupisz sobie ciuszki zr strony vikingow jak ci się już trochę uzbiera. ;d
Dostaniesz gratisy co chwile jakieś i zajebisty support.

Dla mnie wybór prosty <3
  • Odpowiedz
@mjeziersky: dziwne, że jeszcze nie zauważyłeś, ale ja właśnie potrzebuję dużo tego neta :D w związku z czym, nic mi po tej kumulacji :D ale doceniam, doceniam <3
  • Odpowiedz
Dla tych, którzy zastanawiają się co wybrałem. Przejdę na flex orange. 30 zł = 30 gb neta, darmowe social media (fejs, insta itp.), nielimitowane rozmowy, sms itp. dodatkowo mogę sobie wykupić za 5 zł możliwość oglądania youtuba, netflixa itd. bez limitu
  • Odpowiedz