Wpis z mikrobloga

Niebrzydki to nie to samo co przystojny
Dzisiaj na tagu widziałem żale jakiegoś typa który niby jest przystojny, ale jakimś cudem nie mógł załapać się na seks z ładnymi kobietami, najlepiej na zasadzie ONS lub FBW. Gościu chodzi na randki, a jednak z marnym skutkiem. Jak to możliwe? Po prostu nie jest wcale przystojny, ale co najwyżej niebrzydki. Czym się różni niebrzydki od przystojnego i dlaczego tak często mylimy te pojęcia? Otóż przyczynę tego mylnego używania pojęć znajdziemy w pokoleniu naszych dziadków, albo i jeszcze wcześniej. Wtedy opieka dentystyczna, dermatologiczna i ogólnie medyczna była na bardzo niskim poziomie żeby nie powiedzieć na znikomym. Powszechna higiena również stała na różnym poziomie, podobnie świadomość dotycząca mody czy fryzury. Na porządku dziennym byli szczerbaci, z przetłuszczoną i chorą skórą, z bliznami po trądziku, źle ubrani, kalecy(można tak wymieniać przywary w nieskończoność) kawalerowie. Więc jeśli trafił się jakiś zadbany, zdrowy i w miarę dobrze wyglądający osobnik plasował się w topce samców oraz był nazywany przystojnym.
Świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty. Kiedyś 100 dolarów to był majątek, dzisiaj kupimy sobie za to parę butów i spodnie. Kiedyś telewzior to było wielkie wow, teraz mały telewizor ma każdy w kieszeni. Wszystko się zmieniło, więc dlaczego rynek matrymonialny by miał stać w miejscu? To już nie czasy kiedy wujek z USA przysłał "amerykański" szampon i było wielkie święto bo obecnie w dowolnym sklepie mamy całe półki które uginają się pod ciężarem kosmetyków i środków do pielęgnacji ciała. Dentystę czy dermatologa mamy w każdym miasteczku, mamy mnóstwo sklepów z ubraniami i dziesiątki fryzjerów.
Dlatego dzisiaj zadbany gość to nic specjalnego, zwykły "niebrzydki" koleś w slangu przegrywowym normik. Obecnie żeby wejść do grona top samców potrzebne jest coś więcej niż w miarę zdrowa cera, wszystkie zęby na miejscu i wyprasowana koszula. Niestety wielu ludzi popełnia błąd i widząc takiego zadbanego, bez żadnych większych defektów, ale nie wyróżniającego się zbytnio kolesia który jest po prostu 5/10 dalej nazywa przystojnym. Przystojny z samej swojej definicji jest kimś wyjątkowym, wyróżniającym się od ogółu i z tego wynikają jego przywileje. To tak samo jak np z milionerami, gdyby co drugi z nas był milionerem to byłoby coś szczególnie wyjątkowego? Nie, dlatego że tak mało ludzi posiada taki majątek to czyni ich wyjątkowymi. Z tego powodu nie należy określać kogoś kto jest 5/10 mianem przystojnego bo to tak jakbyśmy mówili na człowieka zarabiającego średnią krajową milioner.
Dla kogo jest ONS i FBW? Właśnie dla przystojnych, czyli dla małego procenta ogólnej puli użytkowników serwisów randkowych. Oczywiście aplikacje randkowe będą się reklamować często takimi sloganami żeby przyciągnąć jak największą liczbę userów bo dla nich to zysk, ale koniec końców tak jak różne fundusze inwestycyjne wabią milionowymi zyskami to te zyski tak naprawdę zarabia małe grono inwestorów, a reszta musi najeść się ochłapami tak samo jest z serwisami/aplikacjami randkowymi.
Oczywiście niebrzydki koleś może mieć laskę na jego poziomie czyli taką 5/10, ale jego związek nigdy nie będzie się opierał na tych samych zasadach co związek przystojnego kolesia.
#przegryw #blackpill #redpill #zwiazki #stulejacontent #tinder #takaprawda
Niski_Manlet - Niebrzydki to nie to samo co przystojny
Dzisiaj na tagu widziałem żal...

źródło: comment_15827286433rk7lF9SXQDn4E35fCvZpJ.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: jedyna roznica pomiedzy tymi dwoma kolesiami to to ze ten przystojny jest pewny siebie, ogarniete wlosy, usmiecha sie tak bo wie ze to dobrze wyglada. a ten po lewej nie ma tej pewosci mimo ze jakby sie tak usmiechnal i ogolnie byl w takiej pozycji bylby moze i bardziej przystojny
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Z tekstem się jak najbardziej zgadzam. Masa kolesi tutaj się sama ocenia na 7/10, a #!$%@? prawie żaden nie jest. Wystarczy sobie przypomnieć naczelnego Wykopowego mitomana (zapomniałem nicku), który "miał 300 kobiet", a jak wyszło jego zdjęcie, to się okazało że koleś wygląda jak ten najmłodszy z Rodzinki.pl xD
  • Odpowiedz
nie chciało mi sie czytac calego, ale jesli ktos jest tylko przystojny a np odrzuca jego charakter,


@Silver86: Mnie np. odrzuca głupota ludzka. "Nie chciało mi się czytać całego" brzmi jakby czytanie sprawiało Ci problem i bylo nie lada wysiłkiem ʕʔ
  • Odpowiedz
@liberum: tego po prawej ciezko nazwać w ogóle przystojnym. Przeciętny facet, żeby nie powiedzieć o wiele bardziej w stronę brzydkiego. Blondyni, których kobiety lubia to typ Skandynaw a nie Czesiek.
  • Odpowiedz
@puzonyyx: czytanie przemyśleń innych ludzi które nieraz są glupie, to strata energii, w tej chwilu robie po prostu coś innego a takich wypowiedzi jest pełno i nie są jakieś odkrywcze, jak mnie coś zainteresuje to sobie przeczytam ʕʔ
  • Odpowiedz