Wpis z mikrobloga

Koronawirus u bram, tymczasem Polacy nadal nie korzystają z rękawiczek do wybierania pieczywa. Sytuacja sprzed chwili. Zwracam uwagę w Lidlu około 40 letniej korpobitch, że rękawiczek się używa, ta zdziwionaminafejs, mówię, że dotknęła ręką ze dwa razy więcej bułek niż wzięła, a ta się jeszcze do mnie #!$%@?ła, że chyba powinienem tutaj stać i pilnować XD Niestety podstawy kultury w narodzie mają się słabo.

#oswiadczenie #higiena #kulturaosobista #koronawirus #2019ncov #polska #polakicebulaki
pogop - Koronawirus u bram, tymczasem Polacy nadal nie korzystają z rękawiczek do wyb...

źródło: comment_1582715606tr6ncYmWosgLhVFgFMQoBf.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@pogop: Wszystkie pieczywo powinno się sypać grubą warstwą mąki tak aby każdy kto nie stosuje rękawiczek chcąc nie chcąc miał upaprane w mące ręce. Stosować też rękawiczki z jednym palcem albo w ogóle brać przez torebkę. Nigdy nie biore do tego celu tych ich rękawiczek bo się #!$%@? zakładają. Biorę zakładając na dłoń torebkę czasem jednocześnie do niej wkłądając.
  • Odpowiedz
@pogop: Dlatego powinno byc zastosowane rozwiazanie ktore widzialam bodajze w niemieckim lidlu. Piedzywo jest za szklana wiata i sa tylko male dziury przy kazdym rodzaju bulek, a do nich szczypce. Nie ma praktycznie mozliwosci grzebania lapskami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pogop: Dlatego cenie sobie bułki z eleclerc które są z góry spakowane po 5 bądź 10 szt
I pakują to panie w rękawiczkach
  • Odpowiedz
problem, że tych jednorazowych rękawiczek nie da się używać, bo się rwą i tylko #!$%@?ą człowieka. Ja mam taktykę, że biorę worek i nakładam go na rękę, a potem trzymając bułki przewracam na drugą stronę.


@broczapa: Jedyne słuszne rozwiązanie. Ale jak idzie niedziela i trzeba bułków nabrać to ręki nie starcza :P
  • Odpowiedz
@pogop: wczoraj z racji tego, że spotkałem dawno niewidzianego zioma koło bułek które miałem właśnie kupić to przez chwilę obserwowałem polaka pospolitego w jego naturalnym środowisku. Tragedia, jednego dziada lekko #!$%@? to się zachowywał jakbym mu 2zl ukradł. #!$%@? taki duży problem dla tych wszystkich dyskontów wprowadzić ICH rozwiązania z zachodu? Pewnie nie ale mają zawałe ze zwierząt. W każdym bądź razie rękawiczka na łapę i wybierać te bardziej niedostępne, z
  • Odpowiedz