Wpis z mikrobloga

@semperfidelis: jeżeli masz 30 lat lub więcej, spróbuj Euroins. Oni każdemu dają 60 pod warunkiem że nie miałeś szkod w ostatnich 8 latach. Możesz nie mieć żadnych polis ale nie możesz mieć szkód
nie ma czegos takiego jak 60%. kazde towarzystwo ma swoj zespol underwritterow ktorzy zajmuja sie ocena ryzyka ubezpieczeniowego. kazde towarzystwo ma inne wytyczne obliczania takiego ryzyka, np. Generali i Proama sprawdzaja szkodowosc 6 lat do tylu, w AXA masz znizke za stan cywilny i posiadanie dziecka ponizej 16 roku zycia. 60% to tylko janusze w passatach zawsze krzyczo ze panie ja mam 60% ze vw nigdy nie bity, to nic ze w
@francesco-pazzesco: ja ostatnio miałem klienta który mówił, ze ma 80% zniżki xD
albo jak w generali napisane -60% z bm i -30% za doświadczonego to klient chciał za 10% ceny jaką miał ostatnio w innym tu (_ )
poza tym to bm to i tak często bywa fejkowe, taka uniqa da na wydruku -65% a i tak bedzie w #!$%@? drogo ze szkodą
legitne bm miało
Ludzie nie maja pojęcia o podstawowym oc wiec co się dzieje jak przychodzi im kupić ac? 98% bierze najtańsze, w link4 udział własny 1500zl, amortyzacja, wariant kosztorys. Potem jest taka sytuacja jak ostatnio miałem ze babka klnie na ubezpieczyciela ze ja oszukali bo musiała ok 6000zl z własnej kieszeni wyłożyć żeby jako tako naprawić focusa. Dlatego ja teraz robię głównie floty i leasingi. Klienci w miarę kumaci, cena polisy to ostatnie kryterium