Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej Mireczki ze #slask a dokładniej z #gliwice jak oceniacie to miasto do życia?
Pytam, bo w piątwk mam roznowe kwalifikacyjna w pracbazie, a będzie to moje pierwsze spotkanie z tym miastem (ʘʘ)
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tonari_Totoro: o to właśnie mi chodzi. Nie jestem typem imprezowiczki, ale obecnie mieszkam w mniejszym mieście- zero młodych ludzi, zero rozrywek- troche jest to meczace ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jzs44: @jzs44: żeś poleciał regionalizmami, me gusta (ʘʘ) i teatr, i pub, i muzyka na żywo, :) czyli mam się nie bac tego miasta? :D @khaman: poznałam fajnych ludzi ze Śląska na wyjezdzie w Alpach. Po powrocie z urlopu w pracy kwas, wiec porozsylalam cv po terenie, i PACH (ʘʘ)
Mieszkam tu ciut ponad 2 tygodnie już i myślę, że jest całkiem przyjemnie, a przynajmniej w centrum
Dobra komunikacja miejska, uber jeździ, wcześniej na wsi nie miałem takich luksusów
Jest gdzie wyjść, chociaż nie znam jeszcze wszystkich miejscówek. Udało mi się zwiedzić 2 miejsca gdzie leją piwa kraftowe.

Miasto wydaje się być fajnie rozwinięte jeśli chodzi o sport.
Są siłownie. Ostatnio zostałem zaskoczony sauną w szatni było to w Open Sport. Nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@woda_niegazowana: ja jestem przyzwyczajona do mieszkania w wiekszych miastach, ale od jakiegos czasu niestety mieszkam w mniejszym. Jedyna silownia ktora respektuje karte multisport wyglada gorzej, niz w moim liceum 15 lat temu. Nie ma basenu, nic kompletnie sie nie dzieje. O piwie kraftowym mozna pomarzyc ;) Odnsnie sklepow- i tak jezdze na zakupy autem, takze bez problemu. Zalezy mi takze na jakis zielonych miejscach, mam psa, wiec musze miec gdzie z
@Enedue_: co do muzyki na zywo na najlepsze juz sie nie zalapiesz. rok temu byla ostatnia edycja jazzu w ruinach stricte w ruinach spalonego teatru. w tym roku juz bedzie w starej hali gzutu.
silownie chyba ze cztery wieksze sa, baseny ze cztery - latem odkryte kapielisko i jezioro na czechowicach. co do imprez (tych cyklicznych) industriada, ulicznicy, czesto mzuk wystawia nowe instalacje artystyczne w centrum i okolicach. no i w
@Enedue_: cześć, mieszkam w Gliwicach już 15 lat i szczerze jest to bardzo fajne miasto. Przede wszystkim z mojej perspektywy jest dość kompaktowe jeśli chodzi o rozmiary, a jest tam wszystko czego potrzeba (no może oprócz Zary i IKEI ;) ). Podoba mi sie to, ze jak się umawiam na wieczór w centrum to jade tam kilka minut, jak chce odwiedzić znajomego to 10-15 max autem czy rowerem. Sporo przebywam w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nokio: Właśnie o takie miasto mi chodzi, takie w którym nie bede marnowała życia w korkach :) Jedna normalna silownia i jeden basen kryty pokrywaja moje zapotrzebowanie :)
O takich bajerach jak uber, hulajnogi czy skutery nawet nie marzylam! :D Z calego opisu wynika, ze rzeczywiscie ciezko bedzie sie nudzic.
Bliskosc gor takze na plus, teraz tez mam blisko, i to zbawienie, zwlaszcza w sezonie zimowym :)