Wpis z mikrobloga

POLSKA GOTOWA NA WIRUSA
dawaj #!$%@? na solo, gnoju z Wuhan

– 4 miliony Polaków (czyli prawie co dziesiąty!) nie sięga w ogóle po szczoteczkę do zębów.

– 17 proc. badanych Polek nie myje się codziennie, uznając, że kąpiel co drugi lub trzeci dzień wystarczy.

– 25 proc. Polaków myje się raz w tygodniu lub rzadziej.

–Co piąty badany przez PZH nie używa dezodorantu w ogóle. 30 proc. robi to "od czasu do czasu".

– Z sondażu grupy IQS wynika z kolei, że co ósmy Polak nie myje rąk przed jedzeniem, a co piąty nie robi tego po powrocie do domu.

– 60 proc. nie korzysta z wody i mydła po wyjściu z toalety.

#koronawirus #2019ncov
  • 57
  • Odpowiedz
@boloney: Dzisiaj w kochanym zbiorkomie obserwowałem kobietę w wieku 50-60, nie była to jakaś menelica czy coś, ot zwykła kobieta normalne ubrana. Przez całe 15 minut obgryzała paznokcie naprzemian łapiąc się ta ręka poręczy ( _) je*any transport stadny
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@boloney: zdarza mi się obserwować typów wychodzących z kibla bez mycia. To jest zawsze ten sam rodzaj człowieka. Najlepsze, że potrafią witać się z #!$%@?, chwycić klamkę, którą chwytało wcześniej stu takich brudasów i minutę później jeść ręką frytki, czy burgera. Sam szoruję ręce i wychodzę z kibla otwierając drzwi łokciem śmiejąc się w duchu z tych zwierząt.
  • Odpowiedz
  • 0
@boloney bylem w ten weekend na zawodach modelarskich w lodzi. Sram sobie kulturalnie w kiblu i nagle slysze ze typ obok mnie przyszedl sie wysrac. Wycisnal stolec po czym nie podtarl dupy i nie umyl rak oO
  • Odpowiedz
@restecp: Ja nie wiem jak kur mozna zebow nie myc, rak po szczaniu lub dwojce, czy myc sie raz na kilka dni. Klamek w kiblu nie dotykam, otwieram lokciem, to samo nigdy nic w metrze czy autobusie.
  • Odpowiedz
– 4 miliony Polaków (czyli prawie co dziesiąty!) nie sięga w ogóle po szczoteczkę do zębów.


@boloney: @BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Brzmi tragicznie, ale ciekawe czy nie są w to wliczane osoby, które zębów po prostu nie mają. Podobnie z:

– 17 proc. badanych Polek nie myje się codziennie, uznając, że kąpiel co drugi lub trzeci dzień wystarczy.

– 25 proc. Polaków myje się raz
  • Odpowiedz
dotykałeś klamek w kiblu pełnych bakterii kałowych, wdychałeś gówno, jak smarkałeś w papier kiblowy to tarzałeś się w masowym odchodzie nosem i patrz. zyjesz


@tenportaltodno: no chyba Ty xd. Protip: można nie dotykać klamek i nie smarkać w papier toaletowy, a to wdychanie to nie wiem skąd wyczarowałeś, ale na przyszłość polecam po prostu opuszczać deskę przed spuszczaniem wody xd.
  • Odpowiedz
@boloney: Nie wiem jak można nie myć rąk po sraniu albo po powrocie do domu z miasta
Przecież miejsca publiczne aż się kleją z brudu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
#!$%@? jak se pomyślę o tych łebkach, których widziałem w korpo co nie myli rak po szczani i sraniu to mi sie w glowie teraz kreci


@boloney: Wiesz, że min. Twarz jest nosnikirm dużo wiekszej liczby bakterii niż narzady plciowe, które sa z kolei miejscem na ludzkim ciele gdzue tych bakterii jest mało w stosunku do innych miejsc. Myć ręce powinieneś za każdym razrm jak dotykasz twarzy. Od taka ciekawostka,
  • Odpowiedz