Wpis z mikrobloga

@kakuter: jakby napisał że mu kot umarł też bym mu współczuła, po prostu ludzki odruch, bo aż mi się przykro zrobiło jak przeczytałam jego komentarz. Brak w życiu jakiejkolwiek kochającej kobiety? Jakie to musi być przerażające gdy się nie doznało tego uczucia nawet od matki czy babci :( Śmieszą mnie te wasze wpychane wszędzie na siłę wojenki damsko-męskie bo jest tyle samo kiepskich mężczyzn co kobiet.
@oszty
Matka kocha swoje dziecko bezwarunkowo, w większości przypadków. Tego nikt nie podważa. Ale z matką nie spędzisz życia, no przynajmniej w założeniu.

Nie chodzi że kobiety są kiepskie. To znaczy, są, ale jest to coś czego się nie da zmienić, dlatego nie ma takiego czegoś jak "trafienie na kiepskie kobiety".

Kiepscy mężczyźni to - niespodzianka - efekt wychowywania przez samotne (faktycznie lub praktycznie) kobiety, wychowanie bez przekazania żadnych wartości i nauki
@scotieb: Co to za argumenty xD Uzależnienie ekonomiczne i etyka kościelna ważniejsze niż szczęście dwojga ludzi xD Serio wolałbyś być z babą która gardzi Tobą i jest z Tobą tylko dla twoich pieniędzy? Widać młody wiek przez Ciebie przemawia, nie widzisz znajomych, którzy się rozwodzą i prawdziwych (nie wykopowych) powodów, które powodują rozpad małżeństwa takich jak bardzo często przemoc domowa, której w głównej mierze ofiarami są kobiety/dzieci, alkoholizm, przemoc ekonomiczna, zdrady
@kakuter: a może kiepskie kobiety to wynik złego wychowania przez niestarających się ojców? Twoje argumenty są na poziomie gimnazjum, wszystkiemu winne są kobiety bo tak mówię i tak jest xD Ja nic nie pisałam o spędzaniu z kimś życia, sam to sobie dopowiedziałeś po moim krótkim wyrazie współczucia w komentarzu.