Wpis z mikrobloga

@sznapi: ale wiesz ze masz jeszcze dobre kilkanaście lat na to, żeby poznać kogoś z kim będziesz przeżywał pierwsze kroki i kontakty jak przeciętny nastolatek?

I uwierz, istnieją kobiety dla których 30 letni facet przeżywający maksymalnie swoje pierwsze bliskości jest słodki.
czwarty tydzień? :/


@mateusz-gralak: no nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale bajki dla mnie to ze 30 letni facet dla kobiet ktory wyzna wprost ze nigdy nie byl w zwiazku jest atrakcyjny jak moge sie domyslac maja go za creepa ktory chce tylko jednego nie to co ciacho co zaliczylo pol powiatu no ten wiadomo spoko gosc ale to sa moje dywagacje
99 procent kobiet oczywiście. Ale ja się przekonałem że można trafić na rodzynka. Którego notabene szukałem całe życie. Czuję że autentycznie mnie kocha, pomimo tego, że w porównaniu z nią jestem nikim. Śmieciem bez matury i po uzależnieniu od opiatow. Na dodatek średnio niskim i z brzuszkiem.

Mimo tego ją podniecam. Nie mój wygląd, choć ten oczywiście też jest wazny, uwielbia moją chłopięca twarz. Ale bardziej chodzi o całokształt mnie.

A fakt