Wpis z mikrobloga

Zajebiste to nowe Modern Warfare. Ehh, czuje się jak kilka lat temu gdy nołlajfiłem jeszcze na PS3 w MW2. W końcu Call of duty przy którym czuje, że posiedzę dłużej. Chociażby dlatego, że nie zapowiada się, by co roku trzeba było zmieniać grę. Zastanawia mnie tylko, czemu w team deatchmatch nie wszystkie mapy działają, bo bo kilkudziesięciu godzinach nadal nie grałem ani razu na jakiś 5 mapach. #callofduty #ps4 #xboxone #gry
  • 15
@Veillo: Jakoś nigdy mnie żaden battlefield nie wciągnął na dłużej. A grałem chyba w każdego od Bad Company 2. Jednak wole szybsze mecze, na dużych mapach sobie nie radzę tak dobrze. Chociaż nowy Modern Warfare ma tryb battlefieldowy i jest całkiem spoko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FloweryTaste: A no, jakiś czas temu pograłem w tego Coda i wkrecilem się dosyć potężnie w niego, ale sprzedałem gierkę żeby zwróciły się pieniążki. Multiplayer miodny, ale myślę, że gdyby zrobili darmowe multi z tym battlepassem to by idealnie wstrzelili się w rynek. Na androidzie się udało i myślę, że na konsolach też by dało radę.