Wpis z mikrobloga

Boli mnie że po terapii #izotek dalej mam problem z krostami na głowie które w trakcie terapii zniknęły a teraz wracają, bolą mnie i są duże w ch...
poza tym całe ciało już ma minimalnie zaczerwienione miejsca jakby chciały pokazać że ten koszmar znowu wróci, nawet to nie zadziałało na mój #!$%@? organizm, więc nie wiem już co robić
#tradzik #dermatologia #zalesie
  • 24
via Android
  • 0
@Arado-Akbar mam konsultację 4 marca dopiero, umówioną miesiąc gemu
Ja juz gówno wierzę że cokolwiek mi pomoże, było mówione że na 90% zadziała i oczywiście trafiłem na te 10%
na 90% zadziała


@XkemotX: xD
Ja sie tym katowałem rok po 40 mg, wleciała depresja (z niej wynikła anoreksja i bulimia), zaburzenia lękowe i kłopoty z koncentracją, a syfy wróciły miesiac po odstawieniu.
Po 2 latach od tamtej "kuracji" poszedłem do innej dermy i dostałem izotek 10 mg, biorę do dziś już chyba 3 rok, po pół roku nie było śladów, brak objawów negatywnych jak przy 40 mg, ale już 2
via Android
  • 0
@Arado-Akbar Każdy ma indywidualny problem i indywidualne leczenie. U mnie było to 8 miechów 40g na dzień, przez 1,5 miesiąca było całkowicie czysto, nagle jedna mała krostka na głowie i po tygodniu mam #!$%@? cały łeb z powrotem. Po prostu mi się rzygać chce Miras, nie wiem czy się śmiać z tego jakie to #!$%@? czy płakać że mam głowę jakby ktoś nasrał na czerwono.

Ze skutków ubocznych mialem tylko te najczęstsze,
via Android
  • 0
@Arado-Akbar Nawilżałem jak jeszcze była sucha po-kuracyjnie, robię peelingi które pomagały mi trochę zanim jeszcze w ogóle wiedziałem co to jest izotek i próbowałem walczyć z tym sam, trochę lepiej się odżywiam (mniej słodyczy i chipsów, w trakcie terapii 0, ostrych rzeczy nigdy jakoś bardzo nie lubiłem więc to też rzadkość) no i odstawiłem mleko które piłem prawie codziennie a teraz raz na dwa tygodnie.

Ludzie mają normalną skórę bez zabawy, ja
@XkemotX: spróbuj tak: myjesz skórę płynem micelarnym (polecam ten z wodą różaną), potem myjesz effecrair od la roche possay który zmywasz LODOWATĄ wodą, a na to po wysuszeniu nanosisz krem nawilżający elo-baza, tak polecaiła mi dermatolog i się sprawdziło, bez tego też ciężko jest mi utrzymać czystą cerę
via Android
  • 0
@Arado-Akbar Nic nie wyciskam ani nie drapię, a peeling stosuję na nos bo wypieprza mi wągry które RÓWNIEŻ wróciły, bo jakże by inaczej xD!

Jakiś żel do twarzy polecasz? Ja myłem zimną wodą, a potem nakładałem na to 99% aloes w żelu na twarz z lodówki :v
via Android
  • 1
@Arado-Akbar Raczej nie mam uczulenia na cokolwiek. Twarz mam gładką jak dupa niemowlaka, przy tym całym armagedonie miałem jedną krostkę z 2 tyg temu na czole pod linią włosów i zniknęła po 2 dniach. Mój problem zaczął się od małych krostek na nogach, na których nie miałem nigdy w życiu pojedynczej krosty PRZED kuracją izotekiem(!). Myślałem sobie "spoko, poszło w nogi może" a po kilku dniach do teraz mam całą głowę w