Wpis z mikrobloga

Boli mnie że po terapii #izotek dalej mam problem z krostami na głowie które w trakcie terapii zniknęły a teraz wracają, bolą mnie i są duże w ch...
poza tym całe ciało już ma minimalnie zaczerwienione miejsca jakby chciały pokazać że ten koszmar znowu wróci, nawet to nie zadziałało na mój #!$%@? organizm, więc nie wiem już co robić
#tradzik #dermatologia #zalesie
  • 24
@XkemotX
@Arado-Akbar
wykop jak zawsze w formie xD
tradzik na twarzy, wagry na nosie, czyli pewnie skora tlusta/mieszana, co na to eksperci z wykopu?
zel od effaclar, zawierajacy sles, ktory totalnie wysusza skore, pozbawia jej ochrony, na co ona odpowiada nadmierna produkcja loju. no i jeszcze KONIECZNIE(!!) zmywac lodowata woda xD
nastepnie kladzenie sobie na ryj jakiegos #!$%@? kremu, a raczej wazeliny, ktora tworzy na skorze warstwe pod ktora pieknie sie ten
@XkemotX: Jeśli to wystąpiło nagle, to może dostałeś jednego ze skutków ubocznych trądzik piorunujący tzw. acne fulminans. Nie wiem czy w tym wypadku nie potrzebował byś jakiejś konsultacji i nie trzeba by podjąć jakichś działań w stylu antybiotyk. Ogólnie podobno po terapii izotekiem jest się bardziej podatnym na terapie pierwszego wyboru np. antybiotyk. Na mnie na przykład doksycyklina i tetracykliny słabiej działają, ale za to amoksycylina zdziałała cuda. I mnie oczyściła