Wpis z mikrobloga

EFEKTY WYBIELANIA ZĘBÓW
A więc tak - jak widać na załączonym obrazku, zęby są bielsze i jaśniejsze, ale białe nie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mimo tego jestem bardzo zadowolony, miałem tylko dwie strzykawki i wybielałem 6 dni, a czytałem, że powinno się to robić na cztery strzykawki, przez 12 dni.

Wbrew temu co mnie niektórzy straszyli - zero bólu, zero nadwrażliwości zębów, ale lekko ucierpiało dziąsło bo żel mi się raz wylał :) Znajomi i rodzina zauważyli zmianę w kolorze zębów i generalnie na żywo zęby są trochę bielsze i jaśniejsze niż na zdjęciu.

A teraz jak czytać histogram?
Im bardziej w prawo tym większa jasność pikseli, a im wyższy słupek tym większa ilość pikseli o danej jasności. Próbki o wymiarach 6x6cm zostały pobrane z lewych jedynek.
Jak widać na dolnym zdjęciu, mamy trochę ciemnych pikseli; z kolei histogram zdjęcia wyżej, czyli tego po wybielaniu, wyraźnie jest przesunięty bardziej w prawo - piksele są jaśniejsze, oraz nie ma "zabrudzeń" małą ilością ciemniejszych pikseli.
Zdjęcia robione były przy tym samym sztucznym świetle, z tymi samymi ustawieniami aparatu.

Ja jestem zadowolony z efektu i w przyszłości napewno powtórzę, tylko już na 4 strzykawki. :)

#wybielaniezebow #wybielanie #zeby #stomatologia #zdrowie #medycyna #dentysta #ortodoncja #uroda #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz wojciech_adasdas - EFEKTY WYBIELANIA ZĘBÓW
A więc tak - jak widać na załączonym obra...
źródło: comment_1582574320JJJcVMlDj2MnSjSUV6eteA.jpg
  • 174