Wpis z mikrobloga

@Asarhaddon: no zajebiście, disco polo to też jest niby jakaś tam muzyka, którą trzeba nagrać, wyprodukować itd. Może nie wymaga kosmicznych umiejętności, ale nadal przeciętny polak nie były w stanie pewnie jej stworzyć.
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza:
Ty rozumiesz co napisałem? Chodziło o to, że musisz mieć jakieś umiejętności, tak samo jak umiejętności orania pola czy obługi przerzutnika gnoju. Myślisz, że to takie proste wejść do studia i nagrać nawet takie gówno jak disco polo?
  • Odpowiedz
@WykresFunkcji:

Myślisz, że to takie proste wejść do studia i nagrać nawet takie gówno jak disco polo?


tak myślę. Ze wszystkich muzyków/producentów którzy robią disco polo, nie każdy będzie potrafił nagrać jazz, metal, operę bądź muzykę klasyczną, ale już każdy kto jest w stanie grać jazz, metal albo ma jakiekolwiek wykształcenie muzyczne będzie potrafił zrobić discopolo- choć i tak nie będzie tego robić bo to gówno. dysko polo to najniższy możliwy
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza:
Super, dowartościowałeś się już? Oczywiście, że ktoś kto poświęcił wiele lat na edukację muzyczną będzie pewnie potrafił nagrać disco polo. No shit sherlock.
Ale nadal osoba która nie ma żadnego doświadczenia nie będzie umiała zagrać nawet melodii do "przez twe oczy zielone" na klawiszach. Myślisz, że obsłużenie sprzętu w studiu, tak żeby nagrać chociaż jakieś klawisze, wokal; stworzyć ten gówniany podkład w oprogramowaniu muzycznym, umieścić to w miksie to jest
  • Odpowiedz
@WykresFunkcji:

Super, dowartościowałeś się już?

nie rozumiem, co to ma do rzeczy,
W poscie jest mowa o klasie "disco polo", a ty mówisz o umiejętności grania na klawiszach, albo oprogramowaniu muzycznym co mogło by sugerować klasę "muzyczną" a nie klasę "disco polo" bo disco polo nie jest stricte stylem muzycznym w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu. Można zrobić klasę gdzie będziesz uczyć jak produkować muzykę bądź grać na klawiszach i tu się
  • Odpowiedz
@Kotlet_2137_schabowy: po co mam nagrywać piosenkę disco polo ( bo o tym jest w poscie) ? Zeby coś udowodnić jakiemuś randomowi z internetu ? ;p Mogę się założyć że jak węźmiesz 100 przeciętnych polaków do studia, to procentowo 95% z nich będzie w stanie nagrać piosenkę disco polo po jednym do dwóch tygodni cwiczeń, a może 1-5% z nich będzie w stanie zagrać na przykład 3 część Sonaty Księżycowej Beethovena po
  • Odpowiedz